जसले जर्जहरुकै परीक्षा लिए!

एचकेनेपाल डट कम संवाददाता –
नेपाल आइडलको सिजन २ को इपिस्योड ६ काठमाडौं अडिसन शुक्रवार राति प्रसारण भयो।

एपीवान टेलिभिजनबाट प्रसारित नेपाल आइडल सिङ्गिङ रियालिटी शो नेपालकै सबैभन्दा ठूलो अन्तर्राष्ट्रिय फ्रेन्चाई शो हो।

काठमाडौं अडिसनमा ८० वर्षीया थोते बुढी बनेर एकजना प्रतिस्पर्धी जर्जहरु न्य्हु बज्राचार्य, कालीप्रसाद र इन्दिरा जोशीको अगाडि देखा पर्छिन्। थोते बुढीको भेषमा प्रवेश गरेका उनलाई जर्जहरुले पहिले त महिला हुन वा पुरुष हुन् खुट्याउंनै सक्तैनन्।

थोते दाँत, अनुहार बिगारिएको उनले अनौठो ढंगले महिलाको स्वरमा बोल्छन्। म बुढीले गीत गाउन पाउंछु कि पाउंदिन? उनले ठट्यौली पाराले अनुमति माग्छन्। सुनाम न त। एकजना जर्ज इन्दिरा जोशीले अनुमति दिन्छिन्। तब उनले गाउंछन्। सुरिलो स्वरमा।

थप भिडियोमाः

Comments

comments

Trending Now : पूर्व लडाकुकै कारण प्रचण्ड अप्ठ्यारोमाः हेगमा प्रचण्डविरुद्ध उजुरी पर्ने