एनसिसी रनिङ कपमा सुदूर पश्चिम समाज कोरिया बिजयी

April 27th, 2011

उमेश बस्नेत / एचकेनेपाल डट कम-
सिओल, कोरियामा सबै भन्दा पाहिले स्थापित तथा सम्पूर्ण नेपाली संघ सस्थाहरुको छाता संगठन नेपाली संपर्क समितिको आयोजनमा तेश्रो एनसिसी रनिङ कप भब्याताका सम्पन्न भएको छ।

तीन बर्षअघि सुरु गारिएको एनसिसी रनिङ कप प्रतियोगितामा बिभिन्न १२ टिमले भाग लिएका थिए। प्रतियोगितामा सुदूर पश्चिम समाज कोरिया टीम बिजयी भई ५ लाख कोरियन वन नगद,प्रमाण पत्र तथा कप सहितको प्रथम उपाधि जितेको छ।

अप्रिल २४ तारिखका दिन सिओलस्थित माङगोलसानको कवर्ड हलमा आयोजना गरिएको भलिबल प्रतियोगितामा म्याग्दी ,बाग्लुंग,पर्बत,गुल्मी, घान्द्रुक समाज, तनहू,स्यांजा, सुदूर पश्चिम समाज, प्रबासी मजदुर संघ, नेपाल संपर्क समिति, मगर संघ गरी १२वटा टिमले सहभागिता जनाएका थिए।

सहभागी टिम मध्य दोस्रो स्थानमा पुग्न सफल नेपाल भलिबल संघले नगद ३लाख वन र प्रमाण पत्र तथा गोला प्रथाद्धारा तेस्रो स्थान ओगटन सफल बाग्लुङ सम्पर्क समितिले प्रमाण पत्र र २ लाख वन नगद पुरस्कार पाए। नेपाल भलिबल संघका खेलाडी संतोष मल्ल उत्कृष्ट खेलाडीमा छनौट भई एकलाख वोंन प्राप्त गरे।

नेपालीहरु बिच भाईचाराको सम्बन्ध बढाउने र कोरियामा अधिकांश भलिबल खेलाडीहरु रहेकोले उनीहरुलाई सहभागी गराई खेलाडिहरुको छमता प्रदर्शन गर्ने एउटा राम्रो अबसरको रुपमा उक्त खेलको आयोजना गरिएको कुरा खेलकी संयोजक तथा नेपाली संपर्क समितिकी प्रथम महिला उपाध्यक्ष श्रीमती गंगा थापा श्रेष्ठ बताउनु भयो। स्थानीय ब्यापारी, बुद्धिजीबी ,पत्रकार,बिभिन्न संघ सस्थाका प्रतिनिधिहरुको ठूलो संख्यामा उपस्थिति रहेको उक्त खेलमा रबी प्रकाश मल्ल, आनन्द गुरुंग,केश भक्त गुरुंग र कमल सिं रेफ्री रहनु भएको थियो। नेपाली सम्पर्क समितिका अध्यक्ष डेविड राईको अध्यक्षतामा एनसिसीका सचिब गिरीराज कुंवरले संचालन गर्नु भएको थियो।

विजय खेलाडीहरुलाई नगद पुरस्कार र प्रमाण पत्र नेपाली सम्पर्क समितिका अध्यक्ष डेविड राई तथा खेलकी संयोजक श्रीमती गंगा थापा सयूक्तरुपमा प्रदान गर्नु भएको थियो। अध्यक्ष डेविड राईले उपस्थति सबैलाई हार्दिक धन्यवाद दिँदै आगामी खेलमा पुरस्कारको रासी अझै बढाई सकेसम्म अझै व्यवस्थित गर्ने र तेश्रो एनसिसी रनिङ कपलाइ सफल बनउन उपस्थित सबै महानुभाबहरुलाई कृतज्ञताका साथ हार्दिक धन्यबाद ब्यक्त गर्नु भएको थियो।

स्मरण रहोस्, म्याग्दी समाज समिति गत साल पनि एनसिसी रनिङ कप बिजेता बनेको थियो। सो भलिबल कार्यक्रममा आयोजक एन.सि.सीले बिक्री वितरण गरेको भाग्यशाली चिठ्ठा कार्यक्रम खेल समापन लगतै खोलिएको थियो। चिठ्ठा कार्यक्रम अन्तर्गत प्रथम पुरस्कार ल्याप्टप कम्प्यूटर आनन्द गैरे ००१२६२ ,दोस्रो पुरस्कार भिडियो क्यामरा ००१४७६ रामबाहादूर थापा , तेस्रो पुरस्कार डिजिटल क्यामरा ००१२८७ शुशील श्रेष्ठले प्राप्त गरेका छन्। साथै सान्त्वना पुरस्कार प्राप्त गर्नेहरुमा ००६०५५ गान्धिव सुवेदी ,००१४६१ टेक, ०००५१४ उमा थापा तथा बहादुर राना रहेका छन्। पुरस्कार विजयीहरुले चिठ्ठाको अर्धकट्टी सहित एनसिसी कार्यलयमा सम्पर्क राख्नुहुन आयोजक कमिटिले अनुरोध गरेको छ।

Recent Videos:

Popularity: 6%

Entry Filed under: Sports, Korea News

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

April 2019
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Most Recent Posts

Most Popular in April, 2011

Most Popular Posts

More news....