निल डेबिडका प्रशिक्षार्थीहरु अब मद्रासमा

July 28th, 2011

सौरभ श्रेष्ठ / एचकेनेपाल डट कम-
चर्चित हेयरस्टाइलिष्ट निल डेविड कटुवाल आफूलाई भारत हुँदै अन्तर्राष्ट्रियस्तरमा चिनाउन प्रयासरत् छन्। भारतको सिलगुडीमा आफ्नो पहिलो अन्तर्राष्ट्रिय शाखा खोलेका निलले आगामी नोभेम्बरमा सिक्किमको गान्तोकमा र फरवरीमा अर्को अन्तर्राष्ट्रिय शाखा भारतको दिल्लीमा खाल्दैछन्। त्यसलगत्तै उनी मायानगरी बलिउडमा समेत पहिचान बनाउने कसरतमा छन्।

नेपालको काठमाडौं, धरान र भर्खरै आफ्नो गृहनगर बिर्तामोडमा हेयर सैलुन तथा एकेडेमी खोलेका निलले गत साता मात्र मद्रासको ‘ग्रिनट्रेन्डस’ नामक चर्चित हेयर सैलुन कम्पनीसँग एउटा सम्झौता गरेका छन्। मद्रासमा दुइ सयभन्दा बढी हेयर सैलुन रहेको ग्रिनट्रेन्डसँगको सम्झौताअनुरुप हरेक महिना ‘निल डेविड हेयर सैलुन एण्ड एकेडेमी’ को नेपाल र भारतका शाखामा अध्ययन गरिरहेका एक सय प्रशिक्षार्थीहरुलाई ४५००० रुपैयाँ बराबरको निःशुल्क छात्रवृत्ति तालिम दिनुको साथै चेन्नई र बैङ्गलोर उच्चस्तरको रोजगारको ग्यारेण्टीसमेत दिइनेछ।

निल डेविडद्वारा प्रशिक्षित सयौं प्रशिक्षार्थी अहिले नेपाल, भारतलगायत लण्डन, दुबई, अमेरिका र अष्ट्रेलियामा हेयर सैलुन खोलेर आयआर्जन गरिरहेका छन्। केश काट्ने व्यवसायलाई नेपालमा सम्मानित र व्यवसायिकरुपमा चिनाउन सफल निलका प्रशिक्षार्थीहरु मद्रासको मल्टिनेसनल कम्पनी ‘ग्रिनहेण्डस’ मार्फत् पनि आफूलाई अझ उँचाइमा लैजान सक्छन्।

निलले धरान र बिर्तामोड शाखाबाट हरेक महिना चारजनालाई निःशुल्क तालिम दिएर चेन्नईमा थप निःशुल्क प्रशिक्षणको लागि पठाउने भएका छन्। त्यसको लागि प्रशिक्षार्थीहरु मध्येका उत्कृष्ट र असहाय, गरिबहरुको लागि छात्रवृत्ति दिइने निलले बताए।

दिल्ली तथा गान्तोकमा खोलिने हेयर स्टुडियो तथा एकेडेमीका लागि व्यस्त रहेका निल अहिले सिक्किम पुगेका छन्। उनी आगामी शुक्रबार बिर्तामोडको नयाँ हेयर सैलुनमा यस वर्षको मिस पूर्वाञ्चल प्रतिभा श्रेष्ठको हेयर स्टाइल तथा मेकओभरका लागि आउँदैछन्।

आउँदो भदौमा हुने मिस नेपालमा प्रतिस्पर्धामा पूर्वाञ्चलको प्रतिनिधित्व गर्दै जान लागेकी प्रतिभालाई हेयर स्टाइल र ग्रुमिङका केही टिप्सहरु दिने निलले बताए।

Recent Videos:

Popularity: 5%

Entry Filed under: News

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

April 2019
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Most Recent Posts

Most Popular in July, 2011

Most Popular Posts

More news....