निरज र सलिना बने मिस्टर एण्ड मिस पोखरा

September 26th, 2011

मदन कोइराला / एचकेनेपाल डट कम-
पोखरा, ८ असोज । ट्रेनर नेपाल पोखराको आयोजनामा सम्पन्न दोस्रो इन्टर कलेज मिस्टर एण्ड मिस पोखरा २०११ मा निरज पन्त मिस्टर पोखरा र सलिना गुरुङ मिस पोखरा २०११ भएका छन्।

पोखरा सभागृहहलमा सम्पन्न प्रतियोगितामा छात्रहरुको तर्फबाट कन्टेष्टेन्ट नम्बर १ निरज पन्त र छात्राहरुको तर्फबाट कन्टेष्टेन्ट नम्बर २ सलिना गुरुङ विजेता भएका हुन्। प्रतियोगितामा छात्रहरुको तर्फबाट निशान्त कुमार विश्वकर्मा र सन्तोष परियार क्रमस फस्ट रनर अप र सेकेण्ड रनर अप भए।

प्रतियोगितामा मिस्टर एण्ड मिस ट्यालेन्ट निशान्त कुमार विश्वकर्मा र सलिना गुरुङ, मिस्टर एण्ड मिस फोटोजेनिक सन्तोष परियार र रजनि गुरुङ, मिस्टर एण्ड मिस पर्सनालिटी निरज पन्त र कविता जि.सी., मिस्टर एण्ड मिस वेस्ट हेयर दिनेश सुनार र प्रिया गुरुङ, मिस्टर एण्ड मिस वेस्ट ड्रेस प्रयास रसाइली र झरना गुरुङ, मिस्टर एण्ड मिस वेस्ट स्माईल विजेन श्रेष्ठ र स्मारिका गुरुङ, मिस्टर एण्ड मिस फ्रेन्डसिप वालकृष्ण कार्की र प्रमिला गुरुङ, मिस्टर एण्ड मिस डिसीपिलीन सोसिव भुर्त्याल र कञ्चन खवास, मिस्टर एण्ड मिस क्याट वाक तेज लोप्चन र श्रुती शाह, मिस्टर एण्ड मिस ब्युटीफुल कम्पेल्कसन सन्तोष परियार र रजनी गुरुङ, मिस्टर एण्ड मिस कन्फिडेन्ट सोनिज गुरुङ र निता राना, मिस्टर एण्ड मिस वेस्ट परफमर सकेव आचार्य र सुकृति पन्त, मिस्टर एण्ड मिस स्मार्ट गंगाप्रसाद घले र शिक्षा के.सी., मिस्टर एण्ड मिस भियूर च्वाइस सोनिज गुरुङ र करिश्मा सुनार, मिस्टर फिजिक सुनिल पोख्रेल, मिस वेस्ट फिगर शिक्षा के.सी., मिस्टर एण्ड मिस स्पोर्ट निरज पन्त र सुकृति पन्त, मिस्टर एण्ड मिस टुरिजम सागर आशिष गिरी र सुशिला मल्ल ठकुरी, मिस्टर एण्ड मिस ब्यटीफुल आईज सोनिज गुरुङ र रन्जीता तिमील्सीना, मिस्टर चामिङ सन्नी गुरुङ र मिस व्युटिफुल करिश्मा सुनार हुन सफल भएका छन्।

मिस्टर एण्ड मिस पोखरा २०११ का बिजेताले ५०/५० हजारको नगद पुरस्कार राशी जित्न जितेका छन्। मिस्टर एण्ड मिस पोखराका विजेताले नगद पुरस्कारका साथमा क्राउन, ट्रफी, प्रमाण पत्र र करियर विकासका लागि राम्रो अवसर प्राप्त गर्ने समेत कार्यक्रम संयोजक रविन गुरुङले जानकारी दिए। मिस्टर पोखरा हुन सफल छात्रलाई रत्नश्री जिम हाउसमा र मिस पोखरा हुन सफल छात्रालाई हङकङ हर्वल व्यटी पार्लरमा एक वर्षका लागि व्राण्ड एम्बेसेडरको रुपमा नियुक्त समेत गरिएको छ।

कार्यक्रममा पोखरामा रहेर लामो समयसम्म फेसन डिजानिङमा लागेका साव्या बुटिङका वरिष्ठ डिजाइनर सावि शेरचन र कोरियोग्राफीको क्षेत्रमा लागेका वरिष्ठ कोरियोग्राफर आशिष श्रेष्ठलाई समेत सम्मान गरिएको छ। कार्यक्रममा पोख्रेली धुर्मुस र माग्ने बुढाको बेजोड हास्यप्रहसन, पपस्टारको कर्न्र्सट, भ्वाइस अफ पोखराका चारजना अन्तिम प्रतियागीहरुको प्रस्तुती, साल्सा क्लास, बिबोइङलगायत समेत रहेको थियो।

कार्यक्रममा वरिष्ठ पत्रकार गंगाधर पराजुली, वरिष्ठ साहित्यकार प्रकट पगेनी शिव, वरिष्ठ व्युटिसियन मिना गुरुङ र वराह ज्वर्लेरीका हरि के. धमला निर्णायक रहेका थिए। कार्यक्रममा वरिष्ठ गायक तथा सञ्चारकर्मी सरोज गोपाल व्रजचार्य प्रमुख अतिथि रहेका थिए। प्रतियोगीतामा फस्ट रनर अप र सेकेण्ड रनर अप हुन सफल प्रतियागीलाई विनकम मोवाइलका तर्फबाट मोवाइल समेत प्रदान गरिएको थियो। कार्यक्रमको संचालन मिडिया कोओडिनेर मदन कोइराला र रेखा पुरी गरेका थिए। इन्फोमेटिक्स कलेजको सहकार्यमा सम्पन्न उक्त प्रतियोगिता भव्य रुपमा सम्पन्न भएको आयोजकको दावी छ।

Recent Videos:

Popularity: 11%

Entry Filed under: News

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

April 2019
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Most Recent Posts

Most Popular in September, 2011

Most Popular Posts

More news....