रमाईलो सांस्कृतिक सौगात भाग- ४ को सम्पूर्ण तयारी पूरा

September 8th, 2011

झक थापा/एचकेनेपाल डट कम-
नेपाल मगर संघ गणतन्त्र कोरियाले आफ्नो आठौं बार्षिकोत्सव तथा कोरियाको महान चाड छुसकको अवसरमा आयोजना गर्न लागेको रमाईलो सांस्कृतिक सौगात भाग- ४ को सम्पूर्ण तयारी पूरा भएको छ।

“हिमाल, पहाड, तराई, सहयोग, सदभाव, मित्रता बढाऔं कोही छैनौ पराई” भन्ने मूल नाराको साथमा कोरियामा हालै स्थापना भएको नेपाली महिलाहरुको साझा संस्था माइग्रेण्ट वुमेन फर वुमेनले परिकल्पना गरेको आवास गृह निर्माण र नेपाल आदिबासी जनजाति महासंघ गणतन्त्र कोरियाले नेपालमा सञ्चालन गरेको छात्रबृत्ति कोषको लागि सहयोग गर्ने उद्धेश्यले सेप्टेम्बर ११ तारिख आईतबारको दिन सो कार्यक्रम आयोजना गरिन लागेको हो।

कार्यक्रममा नेपालका ख्यातिप्राप्त कलाकारहरु प्रमोद खरेल, राजु गुरुङ, मुना थापा, ईन्दिरा जोशी र नायिका सोनिया केसीको सहभागिता रहने छ।

संघका अध्यक्ष खड्क पुनको अध्यक्षतामा दोङदेमुनमा बसेको बैठकले कार्यक्रमको वारेमा मूल्याङकन र समिक्षा गर्दै अहिले सम्मको स्थिति हेर्दा कोरियामा क्रियाशिल संघ/संस्था, विशिष्ट ब्याक्ति बुद्धजीबी,पत्रकार,बिद्यार्थीलगायत कोरियामा विभिन्न पेशा व्यवसाय र रोजगार गरि वस्नुहुने नेपाली दाजुभाई दिदीबहिनीहरुबाट भौतिक, नैतिक तथा विविध सहयोग प्राप्त भैरहेकोले कार्यक्रम भब्यताका साथ सफल हुनेमा कुनै शंका नरहेको निष्कर्ष निकालेको छ। र अझै भव्यरुपमा कसरी सम्पन्न गर्न सकिन्छ भन्ने वारेमा बृहद छलफल गरि विभिन्न तयारी समितीहरु गठन गरि कार्य बिभाजन पनि गरेको छ।

संघका सचिव नविन काला मगरका अनुसार प्रमुख अतिथि, अतिथिलगायत कार्यक्रम हेर्न आउने दर्शक महानुभावहरुको स्वागत सत्कारको लागि हेम थापा संयोजक तथा गुड्डु पुन थापा सह-संयोजक रहेको ३० (तीस) जना सदस्यहरुको स्वागत सत्कार समिती गठन भएको छ भने संघका उपाध्यक्ष होबिर थापा संयोजक र सुक बहादुर थापा सह-संयोजक रहेको १००(एक सय) जना सदस्यको स्वयम-सेवक समिती गठन गरेको छ। स्वयम-सेवक समितीले कार्यक्रम अवधि भर कार्यक्रम हेर्न आउनुहुने सम्पूर्ण महानुभावहरुलाई आवश्यक पर्ने सहयोग प्रदान गर्ने,कार्यक्रमलाई व्यवस्थित र मर्यादित वनाउन पनि सक्रिय रहने छ। यसै गरी संघले चमान थापा संयोजक रहेको सांस्कृतिक समिती, कोषाध्क्ष ललित थापा संयोजक उपाध्यक्ष नर बहादुर पुन र नेत्र राना सदस्य रहेको तीन सदस्यहरुको आर्थिक समिती, सदस्य दुर्गा गाहा मगर संयोजक रहनुभएको बस व्यवस्था समितीको गठन गर्दै टिकट संकलन तथा बिक्री वितरण समिती गुन राना मगरको संयोजकत्वमा गठन भएको छ।

बैठकको अन्त्यमा संघका अध्यक्ष खड्क पुनले सांस्कृतिक कार्यक्रम दिनको ठीक १२.०० बजे नै शुरु हुने भएकोले प्रमुख अतिथि,अतिथिलगायत कार्यक्रम हेर्न आउने दर्शक महानुभावहरुलाई समयमै उपस्थित भैदिनुहुन हार्दिक अनुरोध गर्दै कोरियामा रहेका सम्पूर्ण मगर दाजुभाई दिदीबहिनीहरुलाई सेप्टेम्बर १० तारिख शनिबार सांझसम्म कार्यक्रम हुने हलको नजिकै पर्ने नेपाली टाउनको नामले प्रख्यात दोङदेमुन सउलमा अनिवार्य रुपमा उपस्थित हुन समेत आह्वान गर्नुभएको छ।

Recent Videos:

Popularity: 4%

Entry Filed under: News, Korea News

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

March 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Most Recent Posts

Most Popular in September, 2011

Most Popular Posts

More news....