तनहुं खैरेनी सेराटार सेरोफेरो समाज गठन

December 11th, 2011

धर्मराज अधिकारी / एचकेनेपाल डट कम-
लण्डन, १० डिसेम्बर । तनहुं जिल्लाको खैरेनी सेराटार र यस आसपासबाट बेलायत आइ बसोबास गरेकाहरुले तनहुं खैरेनी सेराटार सेरोफेरो समाज गठन गरेका छन्।

शनिबार साउथलण्डनस्थित प्लमस्टिडमा भेला भएका त्यस क्षेत्रवरपरका मानिसहरुले रत्न बहादुर गुरुङको अध्यक्षतामा एक कार्यकारिणी समिति चयन गरे।

समितिको उपाध्यक्षमा चुन बहादुर गुरुङ, सचिवमा राजेन्द्र राना, सहसचिवमा सुस्मिता गुरुङ र कोषाध्यक्षमा निर्मला लामा चयन भएका छन । सदस्यहरु भने कार्यसमतिको आपसी परामर्श पछि चयन गरीने जनाइएको छ । त्यस्तै समाजले मोहन गुरुङ, कुल बहादुर थापा र लेफि्टनेन्ट किसन गुरुङलाई सल्लाहकारमा छनौट गरेको छ।

तनहुं खैरेनी सेरोफोरोबाट आइ बेलायतमा बसोबास गरीरहेकाहरुले संस्थाको आवश्यकता महशुस गरी समाजको स्थापना गरेका हुन । कार्यक्रमको संयोजन गरेका समाजसेवी मोहन गुरुङले आफ्नो गृहक्षेत्रमा सहयोग गर्ने उदेश्यले समाजको स्थापना गरीएको बताए । थोरै थोरै भएपनि रकम जम्मा गरेर जिल्लाका सामाजिक कार्यमा थोरै भएपनि सहयोग गर्न सकिने गुरुङले बताए।

नयां कार्यसमतिका सदस्यहरुलाई बृद्धा नागरिकद्धय महारानी (रामकुमारी) गुरुङ र लालधरा गुरुङले खादा मालाले सम्मान गरेका थिए । त्यस्तै बृद्ध नागरिक लालाकाजी गुरुङले सल्लाहकारहरुलाई सम्मान गरे । समाजका अध्यक्ष रत्न बहादुर गुरुङले तनहुं खैरेनी सेराटार सेरोफेरोबाट ग्रयाजुयसन गर्ने युवतीद्धय प्रनी गुरुङ, सल्सा गुरुङ र कार्यक्रममा सहभागि भएका डा. आनन्द गुरुङलाई सम्मान गरेका थिए।

कमला रानाद्धारा सञ्चालीत कार्यक्रममा स्थानीय कलाकारहरुले नाच गान गरी रौनकता थपेका थिए । समाजका प्रविण गुरुङले आंखाको निद खोसी लाने बोलको गित गाए । कलाकारहरु सुस्मिता गुरुङ, सलोनी रञ्जितकार र रुची गुरुङले विभिन्न गितका नृत्य गरेका थिए । कार्यक्रममा रुचीले अंग्रेजी गित पनि गाएकी थिइन । सो अवसरमा उपस्थित भएका करीक ६ दर्जन बढि सहभागिहरुलाई डिजे सुनील श्रेठले रात १२ बजेसम्म नचाएका थिए।

Recent Videos:

Popularity: 4%

Entry Filed under: बेलायत समाचार

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

December 2018
M T W T F S S
« Feb    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Most Recent Posts

Most Popular in December, 2011

Most Popular Posts

More news....