पत्रकारहरुको चुनावका लागि अध्यक्ष शिव गाउंले बेलायत आउने

December 20th, 2011

धर्मराज अधिकारी / एचकेनेपाल डट कम-
बेलायत । नेपाल पत्रकार महासंघ बेलायत शाखाको पहिलो अधिबेशनमा अध्यक्ष शिव गाउंलेको सहभागिता हुने भएको छ।

आउंदो जनवरी १४ मा हुन गइरहको बेलायतस्थित नेपाली पत्रकारहरुको चुनावमा सहभागी हुन नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष गाउंले आउने पक्का भएको बेलायत शाखाले जनाएको छ। ‘सम्मुनत नेपाली समाजका लागि जिम्मेवार पत्रकारिता’ भन्ने मूल नारासहित चुनावी प्रतिष्पर्धामा रहेका पत्रकारहरुलाई अध्यक्ष गाउंलेले सम्बोधन गर्नेछन्।

शाखा संयोजक नविन पोखरेलको सभापतित्वमा आइतबार बसेको बैठकले पत्रकारहरुको निर्वाचन सम्पन्न गर्नका लागि पत्रकार भागिरथ योगीको संयोजकत्वमा कानुन व्यवसायी राजु थापा र सुरेशजंग शाह सहितको निर्वाचन समिति गठन गरेको छ। यस्तै शाखामा सदस्यताका लागि परेका आवेदनमध्ये ३७ जना आवेदनकर्ताहरुको आवेदन उपर छलफल गरी सदस्यता पारित गरिएको थियो।

यस्तै निर्वाचनमा अध्यक्ष उम्मेदवारका लागि ५०, कार्यसमितिका २ उपाध्यक्ष, एक महासचिव, एक सचिव, र एक कोषाध्यक्षका लागि ३० र सदस्यहरुका लागि २० पाउण्डका दरले उम्मेदवारी शुल्क लिने निर्णय भएको थियो। शाखामा ६ जना पदाधिकारी र सातजना सदस्यहरु गरी १३ जनाको कार्यसमिति रहने छ। उनीहरुको पदावधि २ बर्षको हुनेछ। बैठकमा पत्रकार शशी पौडेलद्वारा प्रस्तुत विधान मस्यौदा उपर सामान्य छलफल भएको थियो।

सो अवसरमा पत्रकारहरु शशी पौडेल, बालमुकुन्द जोशी, बिबिसी नेपाली सेवाका भागिरथ योगी, उपसंयोजक चिरन शर्मा, सचिव नरेश खपांगी मगर, पत्रकारहरु केशव श्रेण्ठ, श्याम लुइंटेल, नारायण गाउंले, विपिन निरौला, उमेश निरौला, रमा लामिछाने, धर्मराज अधिकारीलगायत सहभागी भएका थिए।

Recent Videos:

Popularity: 4%

Entry Filed under: News, बेलायत समाचार

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

December 2018
M T W T F S S
« Feb    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Most Recent Posts

Most Popular in December, 2011

Most Popular Posts

More news....