शीर्षस्थ नेताहरुको निश्कर्षविहीन बैठक

November 29th, 2007

दीपक अधिकारी, काठमाडौं / एचकेनेपाल डट कम, नोभेम्बर २९ -
सात राजनीतिक दलका शीर्षस्थ नेताहरुको आज बसेको वैठक विना निश्कर्ष सकिएको छ।

प्रधानमन्त्री निवास वालुवाटारमा केही बेर मात्रै बसेर थप गृहकार्य गर्ने सहमतिमा बैठक सकिएको हो। विहान ९ बजे शुरु हुने कार्यक्रम तय भएको बैठक, निर्धारित समयभन्दा करिव दुइ घण्टा ढिलो शुरु भएको थियो। बैठकमा प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका सभापति गिरिजाप्रसाद कोइरालासहित सात दलका शीर्षस्थ नेताहरुसहित एकता केन्द्र मसालका महासचिव प्रकाशको पनि सहभागीता रहेको थियो।

बैठकमा प्रधानमन्त्री गिरिजाप्रसाद कोइरालाले संसदलाई जारी राख्दै सहमति खोज्ने प्रस्ताव गर्नुभएको बालुवाटार स्रोतले बताएको छ। प्रधानमन्त्रीको प्रस्तावलाई अरु दलका शीर्ष नेताहरुले पनि समर्थन जनाउनुभएको थियो। बैठकमा सहभागी वाममोर्चाका अध्यक्ष सीपी मैनालीले सहमतिका लागि प्रधानमन्त्री कोइरालाले केही दिनका लागि समय माग्नुभएको जानकारी दिनुभयो। दलहरुको औपचारिक वैठक केही बेर मात्रै बसेपनि शीर्षस्थ नेताहरु भने बिहानैदेखि अनौपचारिक छलफलमा व्यस्त थिए। आजको सात दलको बैठक भने कुनै विषयमा नै प्रवेश नगरी बिना छलफल सकिएको हो।

संसदको विशेष अधिवेशनबाट पारित प्रस्ताव कार्यान्वयनका विषयमा दलहरुबीच समझदारी हुन नसकेपछि मंसीर ३ गतेदेखि सुचारु हुने भनिएको संसदको नियमित अधिवेशन आजसम्मका लागि स्थगीत भएको थियो। दलहरु केही दिनयता सहमति खोज्न दुइपक्षीय र बहुपक्षिय छलफलमा व्यस्त रहेका थिए। संसदबाट वहुमतले पारित प्रस्ताव कार्यान्वयनको प्रकृयामा दलहरुबीच देखिएको मतभेदको अहिलेसम्म अन्त्य हुन सकेको छैन।

Popularity: 9%

Entry Filed under: News

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

April 2019
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Most Recent Posts

Most Popular in November, 2007

Most Popular Posts

More news....