प्रवासको पाँच तारे होटलमा नेपाली पोशाक (+Photo)

March 29th, 2008

दामोदर नेपाल, युएइ / एचकेनेपाल डट कम -
नेपालीहरु विश्वको जुनसुकै कुनामा रहे पनि आफ्नो पहिचानलाई सदैव उच्च राख्न रुचाउँछन् भन्ने कुराको उदाहरण बनेका छन् यूएइस्थित एक पाँच तारे होटल लि रोयल मेरिडियनमा कार्यरत नेपालीहरु।

यूएइको राजधानी अबुधावीमा रहेको उक्त होटलमा कार्यरत केही नेपालीहरु आफ्नो नेपाली पहिचानको पोशाक दौरा सुरुवालमा सजिएर आफ्नो होटलमा प्रस्तुत भएका थिए। गत मार्च २२ तारिखका दिन उक्त होटलले आफ्ना कर्मचारीहरुका लागि स्टाफ पार्टीको आयोजना गरेको थियो। सो स्टाफ पार्टीमा त्यहाँ उपस्थित भएका नेपालीहरुले नेपाली राष्ट्रिय पोशाक दौरा सुरुवाल र भादगाउँले टोपी तथा ढाकाको टोपी लगाएर उपस्थित हुँदा उक्त होटलका सबै कर्मचारी तथा उच्च पदस्थ व्यक्तिहरु रमाइलो मान्दै त्यो पोशाकका बारेमा बढी जानकारी लिन व्यस्त रहेको देखिएको थियो।

सो कार्यक्रममा उपस्थित होटलका जिएम लगायतका अन्य व्यक्तिहरुले पनि नेपाली पोशाक देख्दा अत्यन्तै खुशी हुँदै नेपाली पोशाकमा रहेका नेपालीहरुलाई स्यावासी दिएका थिए। करीब ३५ देशका नागरिकहरु कार्यरत सो होटलमा नेपालीहरुको उपस्थिति अन्य देशहरुका नागरिकहरु अगाडि अन्यन्तै महत्वपूर्ण रहेको थियो। कार्यक्रममा नेपालीहरुलाई अत्यन्तै आकर्षक पोशाकमा सजिएर उपस्थित भएको देख्दा खुशी हुँदै सो होटलका म्यानेजरले ती नेपालीहरुलाई आर्थिक पुरस्कार समेत प्रदान गरेका थिए। यूएइमा कार्यरत ती राष्ट्रप्रेमी नेपालीहरुको देश प्रेमलाई सम्पूर्ण नेपालीहरुले बुझ्न सके हाम्रो देश नेपालको विकास धेरै टाढा छैन होला तर आसन्न संविधानसभाको चुनावी मैदानमा जसरी पनि चुनाव जित्नु पर्छ भन्ने उद्देश्यका साथ भौंतारिएका नेपालका विभिन्न दलका नेता तथा कार्यकर्ताहरुमा के यस्तो राष्ट्र प्रेम छ त- प्रवासी नेपालीहरु देशवासीहरुसँग यो प्रश्न सोधिरहेका छन्। थप तस्विरहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्।

Popularity: 8%

Entry Filed under: News

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

April 2019
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Most Recent Posts

Most Popular in March, 2008

Most Popular Posts

More news....