एनआरएनए एनसिसि यूएईको अधिवेशन जुन ५ मा हुने

April 30th, 2009

खेमनाथ पौड्याल, यूएई / एचकेनेपाल डट कम -
एनआरएनए एनसिसि यूएई निर्वाचन समन्वय समितिले एक सूचना प्रकाशन गरी गैरआवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद यूएइको निर्वाचन जुन ५ २००९ का दिन हुने बताएको छ। मे १४, २००९ सम्म यूएइका गैरआवासीय नेपालीहरुलाई गैरआवासीय नेपाली संघ यूएईको सदस्यता लिन उक्त सूचनामा जनाएको छ।

दर्ता हुन आएका सम्पूर्ण सदस्यहरुको अन्तिम नामावली मे १६ का दिन प्रकाशन गर्ने, मे १६ देखि मे १८ सम्म मतदाता नामावलीमाथि दावी बिरोध गर्ने, अन्तिम मतदाता नामावली प्रकाशन मे १८, उम्मेदवारी दर्ता १९ देखी २१ राति १० बजेसम्म, उम्मेदवारी नामावली प्रकाशन मे २२, उम्मेदावरीको दावि विरोध मे २२ देखि मे २५ १० बजेसम्म, उम्मेदवारी फिर्ता मे २६ देखि २९ सम्म गर्ने, मे ३० मा अन्तिम उम्मेदवारी नामावली प्रकाशन गर्ने जुन ५ तारिखका दिन निर्वाचन गराउने गरी उक्त सूचनामा निर्वाचन कार्यतालिकाको पनि जानकारी गराइएको छ।

निर्वाचन आचार संहिता तथा निर्देशिका साथै उम्मेदावारी दर्ताको निम्ति लाग्ने शुल्क आदिको सम्बन्धमा निर्वाचन समितिले अर्को सूचना मार्फत जानकारी गराउने साथै स्थान र समय मतदाताको संख्याको आधारमा पछि तोकिने उक्त सूचनामा जनाईएको छ।

सदस्यता लिनकोलागि अबुधावी, अलेन, मुसाफा र साहामाको लागि भुवन राई (०५० ५२६२८२०), दुवईको लागि निमेष गिरी (०५० ८७४६३३४), शारजाह, अजमान, रासलखेमा, फुजेरा, अमलक्वेन राजेन्द्र देवकोटा (०५० ३४९८०२४) लाई सम्पर्क गर्नको लागि पनि निर्वाचन समन्वय समितिले अनुरोध गरेको छ।

निवार्चन सम्बन्धि कुनै जानकारी लिन वा सल्लाह सुझावको दिनको निम्ति nrnanccuae_ec@yahoo.com मा इमेल गर्नु हुन साथै यूएईमा कार्यरत सम्पूर्ण नेपाली जनसमुदाय एंव संघ सस्थाहरुलाई एनआरएनए, एनसिसि यूएईको सदस्यता (सदस्यता शुल्क दिह्मास ५०) लिनको लागि अनुरोध गरिएको निर्वाचन समवन्य समितिका प्रवक्ता बालचन्द्र पोख्रेले बताए।

स्मरण रहोस् मे २९ मा गर्ने भनिएको निर्वाचन उक्त दिन नेपाली दूतावास यूएईले पर्यटन सम्वन्धी कार्यक्रम गर्ने भएको हुंदा निर्वाचनपछि सारिएको बताईएको छ।

Recent Videos:

Popularity: 11%

Entry Filed under: News

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

April 2019
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Most Recent Posts

Most Popular in April, 2009

Most Popular Posts

More news....