ख्यातीका हत्यारालाई सर्वश्वसहित जन्मकैदको फैसला

November 19th, 2010

ख्यातीका हत्यारालाई सर्वश्वसहित जन्मकैदको फैसला
एचकेनेपाल डट कम संवाददाता, नोभेम्बर १९ , २०१०-
ख्याती हत्या काण्डका प्रमुख नाइके तथा अभियुक्त वीरेन श्रेष्ठलाई काठमाडौं जिल्ला अदालतले शुक्रवार सर्वश्वसहित जन्मकैदको फैसला सुनाएको छ।

अदालतले कर्तव्य ज्यान मुद्दामा दोषी ठहर गर्दै ख्याती हत्याका अभियुक्त श्रेष्ठलाई दुई लाख रुपैयाँ जरिवानाको फैसला सुनाइएको छ।

न्यायाधीश बालेन्द्र रुपाखेतीको इजलासले श्रेष्ठलाई अपहरण गरेको, दुई जना मिलेर अपहरण गरेको र महिलालाई अपहरण गरेको गरी तीन शीर्षकमा सर्वश्वसहित जन्मकैदको फैसला सुनाएको हो।

वीरेनले मेरिना शाक्यको सहयोगमा जुविलियन्ट कलेजकी छात्रा ख्याती श्रेष्ठलाई ०६६ जेठ २२ गते अपहरण गरी सोही दिन हत्या गरेका थिए।

हत्यापछि ख्यातीका शवका टुक्राहरू काठमाडौं, ललितपुर र चितवनमा फेला परेका थिए।

पाठक विचार- यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

ख्याती हत्याका अभियुक्तद्वयलाई जेल
एचकेनेपाल डट कम संवाददाता, जुलाई १७, २००९-
वीरेन प्रधान (श्रेष्ठ)ले काठमाडौं जिल्ला अदालतमा ख्याती श्रेष्ठको हत्या गरेको स्वीकार गरेका छन् भने अर्का सहयोगी मेरिना शाक्यले हत्यामा आफ्नो संग्लनता नरहेको भन्दै अस्वीकार गरेकी छिन्।

थुनछेकसम्बन्धी बहसका लागि शुक्रवार अदालत पुगेका वीरेन श्रेष्ठले ख्यातीको हत्या गरेको स्वीकार गरेका हुन्। न्यायाधीश भुपेन्द्र राईसमक्ष वयान दिदैं मेरिना शाक्यले हत्यामा आफ्नो संग्लनता नरहेको जिकिर गरिन्। उनले ख्यातीलाई पुतलीसडकबाट वीरेन श्रेष्ठको निवाससम्म पुर्याएको मात्र बताइन्। वीरेनले रडले ख्यातीलाई प्रहार गर्न खोज्दा आफूले रोक्न खोजेको बताइन्। उनले प्रतिरोध गर्न खोज्दा वीरेनले आफूलाई समेत पिटेको बयान दिएकी थिइन्।

ख्यातीको हत्याका अभियुक्तद्वय श्रेष्ठ र शाक्यविरूद्ध थुनछेकको बहसपछि अदालतले दुबैलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा राख्न आदेश दिएको छ। अदालतको आदेशपछि श्रेष्ठलाई केन्द्रीय कारागार र मेरिना शाक्यलाई महिला कारागार बागदरबारमा राखिएको छ।

अभियुक्तद्वय अदालतमा पुग्दा उनीहरूविरूद्ध ख्यातीका आफन्त र सर्वसाधारणले चर्का नाराबाजी गर्दै दुबैलाई कडाभन्दा कडा सजायको माग गर्दै प्रदर्शन गरेका थिए। थुनछेकको बहस जारी रहँदा प्रदर्शनकारीले अदालतमा तोडफोडसमेत गरेका थिए। प्रदर्शनकारीले सिसाका झ्याल तोडफोड गर्नुका साथै गेटसमेत भत्काएका थिए।

प्रहरी र प्रदर्शनकारीबीच भएको झडपमा केही प्रदर्शनकारीसहित सञ्चारकर्मीहरू हरिहर योगी र बद्रीकाजी गुरुङ घाइते भएका छन्।

पाठक विचार- यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

…………………………………………………………………………………………

ख्यातीका हत्यारामाथि आक्रमण
एचकेनेपाल डट कम संवाददाता, जुलाई ५-
ख्याती श्रेष्ठको अपहरण र हत्याको आरोपमा पक्राउ परेका अभियुक्तद्वय वीरेन प्रधान (श्रेष्ठ) र मेरिना शाक्यमाथि सर्वसाधारणले आइतवार आक्रमण गरेका छन्।

अनुसन्धानका लागि म्याद थप गर्न प्रहरीले जिल्ला अदालत बबरमहल लाँदै गर्दा सर्वसाधारणले उनीहरुमाथि आक्रमण गरेका हुन्। उनीहरु प्रहरीको गाडीमा चढ्दै गर्दा आक्रोशमा आएका सर्वसाधारणले कुटपिट गरेका थिए। उनीहरूमाथि सर्वसाधारण जाईलागेपछि प्रहरीलाई स्थिति नियन्त्रण गर्न हम्मे हम्मे परेको थियो।

प्रहरीको हस्तक्षेपपछि थप आक्रमण हुनाबाट उनीहरू बचेका थिए। दुबै अभियुक्तलाई पुर्पक्षका लागि जिल्ला अदालत कार्यालय लगिएको छ।

पाठक विचार- यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

…………………………………………………………………………………………

न्युज अपडेटः ख्यातीको हत्याविरूद्ध शान्तिपूर्ण र्‍याली
एचकेनेपाल डट कम संवाददाता, जुन २५ विहीवार-
ख्याती श्रेष्ठको हत्याविरूद्ध विहीवार काठमाडौं उपत्यकाका विभिन्न कलेजका विद्यार्थी र अभिभावकहरूले शान्तिपूर्ण र्‍याली निकालेका छन्। कालीमाटीबाट सुरू भएको र्‍याली त्रिपुरेश्वर, भद्रकाली, सुनधारा हुँदै रत्नपार्कमा पुगेर कोणसभामा परिणत भएको थियो। ख्यातीको अपहरण तथा हत्यामा संलग्न सबै दोषीहरूलाई कडाभन्दा कडा कारवाहीको माग गर्दै र्‍यालीमा सहभागीहरूले ‘दण्डहीनताको अन्य गर’, ‘शान्ति सुरक्षाको व्यवस्था गर’ लगायतका नारा तथा प्लेकार्ड बोकेका थिए।

पाठक विचार- यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

…………………………………………………………………………………………

न्युज अपडेटः ख्यातीको टाउको र अन्य अंगहरू भेट्टिए
एचकेनेपाल डट कम संवाददाता, जुन २४ बुधवार-
अपहरणपछि हत्या गरिएकी ख्याती श्रेष्ठको टाउको प्रहरीले काठमाडौंस्थित रानीबनमा फेला पारेको छ। हत्याका अभियुक्त वीरेन प्रधानको बयानको आधारमा बुधबार बिहान प्रहरीले ख्यातीको टाउको फेला पारेको हो। टुक्रा टुक्रा पारिएको ख्यातीको हातखुट्टा चितवनमा र टाउको र कम्मरमुनिको भाग नरहेको शव ललितपुरमा फेला परेका थिए भने टाउको रानीबनमा भेट्टिएको हो। प्रहरीले ख्यातीका शरीरका अन्य अंगहरू पनि फेला परेको बुधवार पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी दिएको छ। अभियुक्त प्रधानले शवलाई टुक्र्याएर फ्रिजमा राखी विभिन्न ठाउँमा फ्याँकेको बयानको आधारमा ख्यातीका शरीरका अन्य अंगहरू समेत फेला परेको प्रहरीले बताएको छ। त्यसैगरी, प्रहरीले बुधवार विहान अपहरणकारीले लिएको १० लाख फिरौतीमध्ये साँढे तीन लाख रुपैयाँ बरामद गरेको छ। हत्यामा सहयोग गर्दै आएकी मेरिना शाक्यको घरको अध्ययन कोठाघरबाट उक्त रकम बरामद गरिएको प्रहरीले जनाएको छ। अभियुक्त प्रधानले साढे चार लाख रुपैयाँ बानेश्वरस्थित नेपाल फाइन्यान्स कोअपरेटिभ लिमिटेडलाई तिरेको ऋण प्रहरीले बरामद गरेको बताएको छ।
पाठक विचार- यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

…………………………………………………………………………………………

आफ्नै शिक्षकद्वारा ख्याती श्रेष्ठको अपहरण, बलात्कार र हत्या
एचकेनेपाल डट कम संवाददाता, जुन २३ मंगलवार-
जुबिलियन्ट कलेजकी छात्रा ख्याती श्रेष्ठलाई उनकै शिक्षक वीरेन प्रधानले अपहरणपछि हत्या गरेको खुलासा भएको छ। नयाँ पत्रिकाले मंगलवार प्रकाशित गरेको समाचारमा शिक्षक प्रधानले ख्याती श्रेष्ठको अपहरणपछि विभत्स रूपमा हत्या गरेको जनाएको छ। ख्यातीको हत्याको आशंकामा पक्राउ परेका शिक्षक प्रधानले दिएको बयानको आधारमा ख्यातीको टाउको र कम्मरमुनिको भाग काटिएको शव ललितपुरको बुङमती जाने बाटोमा फोहोर फाल्ने स्थानबाट प्रहरीले आइतवार दिउंसो बरामद गरिएको थियो। ख्यातीको अपहरणमा प्रधानलाई सहयोग गर्दै आएकी १६ वर्षीय मेरिना शाक्यलाई पनि प्रहरीले सहअभियुक्तका रुपमा पक्राउ गरेको छ।

अन्तर्वार्ताको बहानामा अपहरण ख्याति हत्या प्रकरण
केपी ढुंगाना/नयाँ पत्रिका
१८ वर्षीया ख्याति श्रेष्ठको अपहरणलगत्तै बलात्कार गरी हत्या भएको रहस्य खुलेको छ । अपहरणको अभियोगमा पक्राउ परेका विरेन श्रेष्ठले प्रहरीसमक्ष ‘अपहरण गरेर कोठामा ल्याएपछि पहिला बलात्कार गरी आफैँले हत्या गरेको’ स्वीकार गरेका छन्।

श्रेष्ठले प्रहरीको प्रारम्भिक बयानमा बलात्कारपछि आफ्नै कोठामा उनको हत्या गरी शरीरलाई आठ टुक्रा बनाएर ललितपुर र चितवनको दासढुंगामा लगेर फालेको बताएका छन्। उनले किशोरी ख्यातिको शरीरलाई आठ टुक्रा बनाएर अपहरण गरेको आठ दिनपछि टाउको, हात र खुट्टा चितवनको दासढुंगामा र शरीर ललितपुरमा लगेर फालेको बयान दिएका छन् । अभियुक्त श्रेष्ठको जानकारीको आधारमा प्रहरीले आइतबार बुङमती जाने बाटोमा फोहोर फाल्ने स्थानमा लास फेला पारेको थियो । सोमबार चितवनमा हात र खुट्टाका केही टुक्रा फेला परेको छ।

(तस्वीरमा शिक्षक प्रधान)

अहपरणका घटनाको अनुसन्धान महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाले गर्ने गरेको भए पनि ख्यातिको अपहरणको अनुसन्धान भने प्रहरी प्रधान कार्यालयले गरेको थियो । २२ जेठमा उनी अपहरणमा परेलगत्तै प्रहरी परिचालित भए पनि प्रहरीले ६ असारमा मात्र अभियुक्तहरूलाई पक्राउ गरिएको हो।

प्रहरीले ख्यातिको अपहरण गरी हत्या गरेको अभियोगमा ४२ वर्षीय श्रेष्ठसँगै १६ वर्षकी मेरिना शाक्यलाई समेत पक्राउ गरेको थियो । शाक्य ख्यातिको अपहरणको मुख्य सहयोगी भएको प्रहरीको दाबी छ । उनले नै ख्यातिलाई पुतलीसडकमा बोलाएर खुसीबुमा रहेको वीरेनको कोठासम्म लगेकी थिइन्।

हत्याको अभियोगमा दुईजना पक्राउ परे पनि घटनामा अन्य अभियुक्तसमेत संलग्न रहेको हुन सक्ने प्रहरीको अनुमान छ । स्रोतका अनुसार श्रेष्ठले ख्यातिको लास फाल्न अन्य व्यक्तिको सहयोग लिएको देखिएको भए पनि उनीहरू को हुन् भन्ने खुलेको छैन । प्रहरी औपचारिक रूपमा भने सो तथ्य स्वीकार गर्दैन । प्रहरीले हत्याका अभियुक्तको डेराको निगरानी र सोधपुछ गर्दा अन्य व्यक्तिको आऊजाऊ नदेखिएको दाबी गरेको छ।

हत्याको अभियोगमा पक्राउ परेका श्रेष्ठ काठमाडौं नरदेवीका स्थायीवासी हुन् । उनी खुसिबुमा रहेको टाउनप्लानिङमा डेरामा बस्दै आएका थिए । दार्जलिङको सेन्ट जोसेफ कलेजवाट बिएससी गरेका उनले १४ वर्ष आदर्श विद्या सदनमा विज्ञान शिक्षकका रूपमा काम गरेर ९ वैशाखमा छाडेका थिए।

अर्की अभियुक्त शाक्य आदर्श विद्या सदनबाट एसएलसी उत्तीर्ण गरी हाल बागबजारमा रहेको करोना इन्टेल एजुकेसनमा बि्रजकोर्स गर्दै थिइन् । अभियुक्त श्रेष्ठ र शाक्यबीच विद्या सदनमा चिनजान भएको र दुवैबीच राम्रो सम्बन्ध रहेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानमा खुलेको छ।

प्रहरीका अनुसार ख्यातिको अपहरणलगत्तै हत्या गरिएको थियो । महानगरीय प्रहरी आयुक्तका डिआइजी भरत जिसीले ‘निकै क्रुर ढंगले ख्यातिको हत्या भएको’ बताए । उनले भने, ‘हत्याको प्रकृति हेर्दा निकै क्रुर र प्रोफेसनल हत्याराको कामझैँ देखिन्छ।’

प्रहरीका अनुसार हत्यापछि अभियुक्त श्रेष्ठले ख्यातिका परिवारलाई उनको रिहाइका लागि भन्दै एसएमएसमार्फत काँकडभिट्टा बोलाएर १० लाख फिरौती लिएका थिए । अपहरणकारीले ख्यातिका परिवारलाई फिरौती बुझाउन सुनौली, चितवन, दार्जिलिङ, बोलाएर पछि काँकडभिट्टामा आएर १० लाख फिरौती लिएका थिए।

हत्याबारे जानकारी दिन सोमबार आयोजित कार्यक्रममा डिआइजी जिसीले अपहरणका लागि अभियुक्त श्रेष्ठले शाक्यलाई प्रयोग गरी खुसिबुमा रहेको आफ्नो डेरामा बोलाएर हत्या गरेको बताए । मृतक श्रेष्ठ र अभियुक्त श्रेष्ठबीच पहिलादेखि नै चिनजान भए पनि शाक्य र श्रेष्ठबीच भने चिनजान थिएन।

अनुसन्धानमा संलग्न एक प्रहरीका अनुसार अभियुक्त श्रेष्ठले चार दिनअगाडि अपहरणको योजना बनाएका थिए । अपहरण भएको दिन शाक्यले ख्यातिलाई एक पत्रिकामा छाप्न लागेको झुटो जानकारी दिएर बिहान साढे आठ बजे पुतलीसडकमा बोलाएकी थिइन् । त्यहाँबाट उनलाई अन्तर्वार्ताका लागि भन्दै अभियुक्त श्रेष्ठको खुसिबुमा रहेको डेरामा पुर्‍याउने काम गरेकी थिइन्।

प्रहरीका अनुसार शाक्यले मीनभवनको खसीबजारको पिसिओबाट ख्यातिलाई फोन गरेर ‘तपाईं भ्वाइस अफ ओमेन’ म्यागजिनमा अन्तर्वार्ताका लागि चयन हुनुभएको छ भेट्न आउनुस्’ भनेकी थिइन्।

शाक्य र मृतक श्रेष्ठबीच बिहान आठ बजे पुतलीसडकमा रहेको सेयर मार्केट भवनअगाडि भेट भएको थियो । भेट भएलगत्तै शाक्यले श्रेष्ठलाई अन्तर्वार्ताका लागि एउटा फारम भर्नुपर्छ भन्दै खुसिबु टाउनप्लानिङमा रहेको अभियुक्त श्रेष्ठको डेरामा लगेर उनलाई छाडेकी थिइन्।

जिसीका अनुसार-घरबाट हिँडेकी ख्याति एकाएक हराएपछि उनका अभिभावकले बेलुका चार बजे उनको मोबाइलमा सम्पर्क राख्दा हिन्दी बोल्ने एक व्यक्तिले फोन उठाएर ख्याति अपहरणमा परेकी र उसको रिहाइका लागि १० लाख माग गरेका थिए । डेरामा पुगेपछि ख्यातिलाई वीरेनसँग छाडेर बाहिर गएको शाक्यले प्रहरीलाई बताए।

पाठक विचार- यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

Popularity: 16%

Entry Filed under: News

153 प्रतिक्रियाहरू / Comments आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Add your own

 • 1. ram  |  June 23rd, 2009 at 4:09 pm

  yeslai goli hani 2000 pice banaunu hola nachhodnu ti cheli ko aatma le santi paune chha.

 • 2. kiran sabhaali  |  June 23rd, 2009 at 4:19 pm

  yasto aparaadh garne apradhilai mtritu danda dinu nai ramro hunchha.kina ki manabtako bhawana navayeko manchhe ho tyo.

 • 3. krishna  |  June 23rd, 2009 at 4:24 pm

  oslai arested pachhi.mritudanda dinu parchha,kyati ko jasto aru kasaiko awastha aaunaa nadina.

 • 4. kkc  |  June 23rd, 2009 at 4:48 pm

  yo nepal ma atii nai huna thaloo jasle je garepani bayoo testo sajilo pani huncha yesto manche lai ta sadak ma nagai banayera korra le handai hndai marnu parne

 • 5. viks  |  June 23rd, 2009 at 4:52 pm

  ho mritudanda nai yasko samadhaan ho

 • 6. DHARMA RAJ UPADHYAY  |  June 23rd, 2009 at 4:54 pm

  Oh my god,CRUELTY ALSO HAVE LIMITATIONS! Please punish this demon teacher in such a way that in whole life no teacher dare to see their”
  s students with any negative eye contact.Also I would like to suggest those parents please don”t let yours grown daughters for tuition class in individual teachers room.dont trust all teachear as a well wisher of yours daughter.The type of severe punishment given to the cruel teacher must be spreaded through medias so that her soul will remain in peace in heaven.i along with my macau colleagues pay homage to her departed soul.

 • 7. umesh  |  June 23rd, 2009 at 5:22 pm

  yasto ninadaniya kura hatayarala yasto sajay dinupar6ki jun dekhare pani aarule garne chesta nagaruna hamro jasto sawarthi deshma kunai kanuna 6ina tesaile gardanma dorale badera khutako ra hatko aaulama kila thokane nun khorasani lagaune halaka aago lagaune j hos marna pani bachana pani nadine.

 • 8. Prakrity, HK.  |  June 23rd, 2009 at 5:29 pm

  Nepal police pls,
  Hurry up, directly Hang or Shoot them to that kind of culprit person in our community, even that punishment is not also enough for that kind of Culprit person.

 • 9. Pushpa Rai HK  |  June 23rd, 2009 at 5:46 pm

  He must be a serious psychopath. Ordinary people would not dare to this kind of heinous crime. Police also must find out his background and try to trace down history of his crimes. He showed great proficiency in this murder and must have been involved in similar crime before. Police must try to revive the unsolved kidnappings in the capital in the past because he could be the serial killer.

 • 10. Ang phurba israel (ashkelon)  |  June 23rd, 2009 at 6:39 pm

  Who killed that student that killer also will kill same position. If government can’t ponished public need to hang him. And kill him anyhow..

 • 11. Dinesh from Biratnagar  |  June 23rd, 2009 at 6:53 pm

  Oh God, you made good and bad both humanbeing, anyway hearing this message made me sadness,there is no way to expalin but that culprit teacher must get death sentence,all those student of parents must be conscious at all the time hearing abduciton of Khyati shrestha by his teacher,I wish Khyait solu remains in peace in heaven ……………

 • 12. shree  |  June 23rd, 2009 at 6:54 pm

  Verry verry bad news … for every each single person…this is not human being…..make him piece n piece n piece..piece…piece untill he die…also still not enough.my request to all teachers please decied him for what kind of punishment suitable for this animal.
  Please all pray her soul rest n peace in heaven.

  shree
  melbourne

 • 13. ram  |  June 23rd, 2009 at 7:20 pm

  tudikhel ma lagera jhundaunu parcha natra dhunga le hanera marnu parcha,hatyra lai,natra feri bholi tapai hamro didi bhaini,chori haru lai pani aarule tesai garne chan………………………
  teslai ta 5000 pcs parda pani ris mardana ,kasto khalco mance danab bhanda pani nich. usco chori ,didi ,bhaini hola ni yestai garda kasto huncha ,socnu pani dar lacha chi chi chi……………ple nepal gov, kill him in front of their family n whole nepal

 • 14. Ghaite, Itahari.  |  June 23rd, 2009 at 7:36 pm

  Coment No. 12 bro tapaiko ghar Itahari ho? Ur Shree Limbu ki? aru nai ho??? pls ans me la

 • 15. Rai Yang pitang chhu Dharan haal-Oxford  |  June 23rd, 2009 at 7:57 pm

  huna ta yasta khungkhaar aparadhiharulai mritu danda nai dinu parne ho tara—kanun nabhaeko ramro deshma yasta balatkaari hatyaaralai kunai kadaa sajaya nai hudaina.1,2 mahina bhitrai thoolabadaako source force,praharilai ghus khuwaera sajilai chhutchhan.yastai 6 hamro deshko chalan k garnu ra !

 • 16. TRAM  |  June 23rd, 2009 at 8:11 pm

  hoena yo marnu ko karan ke ho,, tyo pani thaha pauna paye hune thiyo… please….

 • 17. monkeynii  |  June 23rd, 2009 at 8:51 pm

  nepali haruleni nikai pragathi gardai cha !!
  ramro kaam ma hoina naramro kaam ma!!
  hamro desh ma kahile peace aucha???
  teacher ko naam ma dabba!!
  bt sabai teacher testo ta hunna bt still dun trust any1!!

 • 18. monkeynii  |  June 23rd, 2009 at 8:54 pm

  nepali haru le ni pargati gardai cha!!
  ramro kaam ma hoina naramro kaam ma!!
  whr is “peace” ?? whr is “love”?? whr is kindness??
  teacher ko naam ma dabba !!
  bt sabai teacher testo ta hunna bt still dun trust any1

 • 19. Tikaram kandel  |  June 23rd, 2009 at 9:41 pm

  yasto mancha lai ta jasari tasla marako thiyo tasari nai uslai kathmandu ko tudikhal ma lagayara sarbajanik rupma 1000 pice parara katnu parcha ra. yadi taslai tasai chodni ho bhana pachi phari pani aarko ghatana dohorina sakcha

 • 20. RAJ  |  June 23rd, 2009 at 11:38 pm

  yesle yetro study gareko ramri student lae kasari phasayera kidnep gari balatkar garera marne. yo papi lae jiwdae chala utarera khorsani dalera gadima banera ktm ghumawnu parcha. the way of good ponishment for that kind of murder.

 • 21. desbhakta  |  June 23rd, 2009 at 11:51 pm

  thanks 2 nepal police,really appreciate for arresting such murderer,well done,keep it up and there should be death penalty for this murderer.

 • 22. diwash thapa,  |  June 23rd, 2009 at 11:58 pm

  sochau hi sathi ho yasto ghatna sabi ko ghar ma huna sakcha,so nirmul parwo yasto virus haru lai!

 • 23. Gopal  |  June 24th, 2009 at 12:05 am

  यस्ता मानवीय संवेदना नभएका मान्छेरुपी दानवलाई मान्छेको समूहमा राख्यो भने यस्ता गिरोहहरुले अझै कतिजनालाई ख्यातीलाई झैं बनाउँछन् । यिनीहरुलाई सामान्य सजायले पुग्दैन । किनकी यिनीहरुमा अलिकति पनि मानवता छैन । त्यसैले यिनीहरुलाई सुधार्न सकिंदैन । त्यसैले यिनीहरुलाई मृत्युदण्ड दिनु नै उपयुक्त हुन्छ नभए यिनीहरुलाई जीवनभर जेलमा सडाउनु पर्छ अनि मात्र मृतक ख्याती श्रेष्ठको आत्माले शान्ति पाउने छ ।

 • 24. tamu gurung  |  June 24th, 2009 at 12:12 am

  yo manchhe hoina .rachhes jastai rahecha manche ra baybaharma.yeslai ta tudikhel ko chaurma lagera sabai janta lai bholayera chhala kadera nun khursani dalera tadparayera marnu parcha .nepalko kanun ko ta k kura garau sabailai thaha chha paisa pelna sakyo bhaneta dismis nai huncha yo case pani…….hoinara

 • 25. Nepali Public(HK)  |  June 24th, 2009 at 12:18 am

  Hello Nepali Kanun Karyalaya,
  Tyasto hatyara,manche herdai Gunda,Rappist ani Serial Killer jasto ani tyo bhanda badhi byawara bhayeko papi Rakchyaslai Aru kehi hoina “FANSHI” dinai parcha Jantako agadi balla Jnatale matra hoina International Counrties le pani bhannecha ho rahecha Nepalma pani kada Kanun”JUSTICE” for killing Innocent People for no Reason..

 • 26. Rupchan  |  June 24th, 2009 at 12:29 am

  The moment while I read this news, I couldn’t breath properly. It’s so sorrowful and we can’t imagine that people are doing this. This kind of sin has to be stopped, we are human beings. We everybody should know what is the meaning and purpose of our life. We are here not to murder or to be killer of any human beings. So, I would request to the Government of Nepal to look into this matter very serioulsy and not to give any kind of excuses. On past this kind of murder was happened though still continuing. At last, I pray to God to give a full peace and space in a heaven to that victim. and to her family to be strong enough to fight against them. thanks

 • 27. Nepali  |  June 24th, 2009 at 12:38 am

  Oh my God can’t read….
  fucking devil,
  Hey..why not death penalty?
  Teslai jhundyainu parchha.

 • 28. bairagi kanchha  |  June 24th, 2009 at 4:59 am

  jasle je bhane pani tyo saha hatyaralai chai ramro bewasta garnu paryo. uni jstai cheli hun kina usle jhuto kura garera hatya garna sahyog puryayo?

 • 29. indra chhantyal  |  June 24th, 2009 at 6:56 am

  yesta lai jasari bhaye pani mirtu danda dinu nai parchha natra yesle feri pani yestai ghatna garna sakchha yeslai pahile euta hatko nang katne ani aula ani hat ani arko hat ani khutta ko aula ani khutta ani arko khutta gare ra 16 tukra parera matra chhodnu parchha yesta lai manchhe bhanna mildaina apradhi ho yes lai last ma ghati reterai marnu parchha ani matra thaha hunchha aru lai kasto bhaye hola bhanne nahune le aafai lai pani testai gari marnu pachha dhannebad

 • 30. roshen Tamu  |  June 24th, 2009 at 7:26 am

  It is indeed very sad thing that is happening in Nepal. Now nepali chilibeti are the victim of bad government and laws. These type of sub human and criminals are very danger to the society and if their gang member and himself is not punished then it can happen anytime anywehre in nepal. This subhuman murderer is not only one his associate also must receive public justice “crucify them all in tudikhel” they shuld know the pain before they die. These criminals should be deemed worst criminals of nepali histry and crime against humanity. Teacher like it is not teacher but a worst prdetor of all humankind.

  Our thougts and prayers are with you. we pay the love of God enfolds you during your difficult times. please accept our most heartfelt sympathies for your loss. Our thoughts are with you and your family during this difficult time. Our hearts go out to you in your time of sorrow. May her sould rest in peace.

 • 31. roshen Tamu  |  June 24th, 2009 at 7:30 am

  correction “may her soul rest in peace”.
  thank you

 • 32. Baburam  |  June 24th, 2009 at 7:38 am

  Estaa aparaadhi laai gyaan ko badli gaan ko phaasi dinu parchha mero sallaahaa hajur eso nagardaa samma haamro des maa sudhaar aaudaina.

 • 33. shreeman  |  June 24th, 2009 at 10:24 am

  yo hatyara lai prasasan le chhadidiyara janatalai jimma diyo bhane jantale ramro saga sajaya dinthe tara k garnu aba ta bachigo ni…..

 • 34. mari de yeslaee  |  June 24th, 2009 at 11:47 am

  yo master cha niyes laeeee ta jhundaye ra phasi dinu parcha
  nonsens techer.

 • 35. Sudarshan Dhitall  |  June 24th, 2009 at 1:48 pm

  Hare daib !! khyati ko atma le kukur sale teacher lai ayer karodau tukra parera marideos. Yesko canada ma raheko famili ko agadi rakhera yo sale biren lai police le khyati ko family samu handover garnu parchh. yo sale kalank lai ke garnu parchh, kasari kati tukra ma kati din lagayer marn parchh tyo khyati ko familily lai thaha chhha.

 • 36. Nepali Kancha  |  June 24th, 2009 at 4:59 pm

  TESLAI PANI PLS 50 TUKRA TUKRA GARNU

 • 37. Kirat  |  June 24th, 2009 at 5:11 pm

  I am so shocked to read the news of Khyati shrestha.
  Oh my god, CRUELTY ALSO HAVE LIMITATIONS!
  Must be severe punishment to be given to that demon, culprit teacher, take him to the public place and make him piece n piece till he stop breath. And spread whole world through the medias so no one else dare to do such a crime in future. I do pay homage to victim-departed soul and will remain in full peace in heaven.

 • 38. Sansar kai abhagi nagarik  |  June 24th, 2009 at 5:14 pm

  यो राक्षसलाइ भाटामा बाँधेर घाममा सेकाउनु पर्छ खाना र पानी नदिई . यसले आफ्नै आमा र चेलीलाई पनि बाँकी राख्ने छैन . मानवको रूपमा जिउँदो दानव . पशु भन्दा पनि गए गुज्रेको . दया माया र धरम केहि नभएको कसरी नानीको बाबु हुन सक्छ . आफु त गयो गयो आफ्नी श्रीमती र बच्चाहरुको भविष्य पनि अन्धकार बनायो. उनीहरु साथै उसको आफ्न्ताहरुले कसरी समाजमा अरु समक्ष अनुहार देखाउने. हे नेपाली आमा तिमीले यस्तो राक्षसलाई कसरी जन्म दीयौ बरू जन्मदै मरेको जन्मेको भए सबैलाई आनन्द . हे ईश्वर हाम्रो नेपाली पनि यस्तो क्रुर र निष्ठुर हुँदो रहेछ . सुन्दा पनि बिस्वास नहुने . अनुहार हेर्दा त लाटो जस्तो देखिने . मान्छेको अनुहारले हामीलाई कत्रो भ्रममा पार्ने रहेछ .

 • 39. thapa arts tersapatti pokhara  |  June 24th, 2009 at 5:23 pm

  jaba samma chorneko haat ra manchhe maarnelai faasiko sajaaye hudaina taba samma nepalma netaharuko raaj chali nai rahanchha ani hatyaara haru aaja arrested bhayera bholi chhutnechhan.nepalma faasiko sajaaye hunai parchha,ani balla manchhe haru ladna ani maarna daraunechhan.

 • 40. kharu  |  June 24th, 2009 at 5:24 pm

  f***hell, hang him ASAP.

 • 41. krishna giri  |  June 24th, 2009 at 5:26 pm

  हाम्रा नेताहरु सरकारमा जानको लागी यस्तै गुण्डाहरुको सहारा लीएका हुन्छन् । अझ पुलिस प्रशासन समेत उनिहरु सागै मिलेका हुन्छन् अनि कसरी कार्बाही गर्नु, त्यसैले यिनीहरुलाई कार्बाही नै हुदैन । बिचरा हाम्रा पुलिस कति निरिह छन् भने नि उनिहरु aaफै भन्छन् “यिनीहरुलाई समात्न त डि आई जी भन्दा माथिको आदेश चाहिन्छ हामिले समातेर जागीर गुमाउनु छ र?” अस्ति भर्खरको समाचार सुन्नु भएन बालुवाटारमा उपेन्द्र महतोको बाउले एउटा १६ बषिया किशोरीलाई रात भरि बलत्कार गर्यो भोलि पल्ट पुलिस पक्रन जादा माथिको आदेश आयो भनेर गेटबाटै फर्किएको यस्तो छ हाम्रो सुरक्षा संयन्त्र यसबाट जनताले कस्तो अपेक्षा गर्ने ? बरु यिनीहरुलाई जनता केहि साम्य भए पछि सुटुक्क बाहिर निकालिन्छन् हाम्रा नेताजीहरुको आदेशले, यस्ता घटना यो आखाले धेरै देखि सक्यो । त्यसैले यस्ता गुण्डाहरुलाई काखी च्याप्ने नेता तथा पुलिसलाई समेत कडा कार्बाही हुने दिन नआए सम्म यहा यस्तै भई रहन्छ । अहिलेको स्थिति भनेको त काग कराउँदैछ, पिना सुक्दै छ,

 • 42. d.kumargurung,fedikhola ,shyangja now pokhara nepal  |  June 24th, 2009 at 5:40 pm

  nepalko kaanoon netaa harulai haina haami jasta sojha saajha janata harulai ho.yesta guhe neta harule garda nepalka janatale dukha paayeka chhan.hatyarako ghaati kaatne chorneko haat kaatne ani balatkaarilai faasiko sajaaye kahile hunchha nepalma?mero quistion nepaalka leaders lai.khyaati shrestha le jasari aja jyaan gumayo tyasari nai hamro bijog nahola bhanna sakinna la so becareful everybody.becare and be ready for dangerous law and rules.

 • 43. shree  |  June 24th, 2009 at 6:05 pm

  Comment no.14 ghaite ji ma shree limbu hoina ma shree Thapa ho
  from butwal.

 • 44. Roshan Giri  |  June 24th, 2009 at 6:12 pm

  sale gunda lai chapkaunu parchha kina ki yasle voli pani aru aafu jasta janmauchha ra aba banne sammidhan ma manche marne ko punishment mirtudanda nai hunuparchha

 • 45. देश/ विदे&hellip  |  June 24th, 2009 at 6:26 pm

  […] को प्रहरीले जनाएको छ। पाठक विचार- यहाँ क्लिक गर्नुहोस् आफ्नै शि […]

 • 46. nepal  |  June 24th, 2009 at 6:34 pm

  YESTO AAPARADHI LAI USKO === KATNU PARCHH AANI BARMALE KHORSANI HALERA KATHMANDU KO SADAK MA HIDAUNU PARCHH……..

 • 47. madan babu sarki  |  June 24th, 2009 at 7:06 pm

  yesto jyanmara teacher lai matra hoina sabai jyan marne lai phasi ko sajaya hunu parchha. hamro desh ko niyam kanun ramro nabhayeko le garda yesto kriyakalap baddai gayeko chha. so le garda hamro desh ko dalal netaharu le yesko barema pani bichar garna jaruri chha.

 • 48. kancha  |  June 24th, 2009 at 7:42 pm

  yasto aparadhi lai khulla manch ma lyaara faasi dinu parcha. chodnu hunna aparadhi lai…………

 • 49. shuresh  |  June 24th, 2009 at 8:23 pm

  this is very bad news to hear that kinds of murder.how he can do that.who the fucking people give him support to do that.even he looks like a wolf & hudar .so i would like suggest that.

  cut his fucking body with thousand pices,not only him included his supporter as well.put the chilli paste & acide.but slowly dont kill him.so let him know how he killed to lady.you need to do infront of mass of people in tudikhel or ratna park or,asan or jamal.where people can see that kinds of punishment for everyone who do like, this kinds of big mistake.even our countery there is no any rule & regulaton. if u give some money people can do everything.government looks like a same thing.so we need the right person in nepal who can make good rule & make peaceful.if there is very hard rule in nepal. people afraid to do that kinds of murder.so take care all the nepali people with that kinds of vhampare.ghost & bhhot.if u found,see & know,that kinds of fucking bastard ,just kill him .not let them alive in beautiful countery in nepal.
  thx

 • 50. Dhan Magar  |  June 24th, 2009 at 8:48 pm

  yo Apradhi lai huna shake shamajh ko majhma rakhera ani Garjenko chitta bujhdo gari tukra tukra parera shasti diyara ani shabai sharkar chalaune bhanaudo Gunda Daka neta haruko ghara gharma yak yak tukra puryai dinu bhayama janma dine Aama Baba ko Aatma shanti kehi hune thiyo hola.kinaki janta ko halat k nai bujheko 6 ani k nai kura shuneko 6 ani k nai garna Agadi shareko 6 Ra?

  Thanks.

 • 51. kamal prasad ghimire  |  June 24th, 2009 at 9:32 pm

  please i don’t like tell to you sut this guys

 • 52. binita gurung  |  June 24th, 2009 at 10:50 pm

  please cut his body into thousands of pieces and give it to the eagle

 • 53. santosh rai  |  June 24th, 2009 at 11:02 pm

  yaso garane master lai kada bhanda kada sajaya dinu parachha

 • 54. karna shreatha  |  June 24th, 2009 at 11:02 pm

  yo krur bireko k kura garne. ma yati banchu ki yaska aafanta le yo news herera aatma hataya garna lagaunu. natra yo pasule 8 patak hoine. HAREK DIN MARNU PARNE 6. sathai yaska pachai raheka apaharana kariharu ko pani samul nasta parne chu.

 • 55. nepali foram  |  June 24th, 2009 at 11:38 pm

  masala..kukur bhate..chorrrr aafno student lai ni kohi le testo garcha…saleh gardha ko 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 million ota tukra banau nu parcha hai sathi bhai haru

 • 56. nepali foram  |  June 24th, 2009 at 11:41 pm

  pradhann chorrr desh chorr….ohhh sorrry
  saleh ko tauko udaunu parcha.>!!!!!!!!!

  >>HANG HIM TILL HIS LAST BREATH

 • 57. nepali foram  |  June 24th, 2009 at 11:43 pm

  yo saleh chor…herdai dakku jasto cha yrr…
  he lOOks kinda 1 of my teacher…lol

 • 58. dilip ksa  |  June 25th, 2009 at 12:05 am

  DANAV rahechha tyo manchhe kasle manva samudayama lyaya chha he buddha bhagawan yastolai ta satbuddi diyar pugena chha nepal sarkarlai chahi sat buddi dinu kina ki yasto khale apradhi lai sajaya matra haina ahile nai marne kisimko naya sambidhan banai yasto apradhik ghtanama samarthak harulai tudikhelma lagera mediama news diyar sabailai bolayar yasta aprdhi ko chhoto bhanda chhito mritu danda dinu parchha bhanne mero agraha nepal sarkarlai antama heaven ma khatyle tyoapradhilai yastai halat hune gari marna sakun

 • 59. sani  |  June 25th, 2009 at 1:15 am

  He should hang his head in shame…………. cut his body in 8 piece same like he did to the girl .Teacher shouldn’t do like this. He even doesn’t look like teacher he look like evil bomb.We should boiled him alive in hot water.. He should probably died . But don’t kill him easily he should feel the pain.

 • 60. alex  |  June 25th, 2009 at 2:11 am

  SHOOT HIM

 • 61. Min Thapa Magar (UK)  |  June 25th, 2009 at 3:45 am

  तुरुन्त कारबाही गर

 • 62. sanu  |  June 25th, 2009 at 3:45 am

  yesto lai tesai chhadnu hudaina.natra yesle aru lai pani marcha please hang him.ani tha huncha teslai aru lai marda kasto hudo rahecha vanera.so sadddddddddd.

 • 63. sagun mala hamal  |  June 25th, 2009 at 5:51 am

  yo chor lai sarai yatana di di tadapai tadapai marnu parchh ani matra cheli ko atmale shanti pauchh

 • 64. RESHAMJUNG KUNWAR  |  June 25th, 2009 at 5:53 am

  CHADO BHANDA CHADO YASLAI KARBAI GARER YATANA DIYAR CHISO KOA RAKHANU PARCHH

 • 65. sanu  |  June 25th, 2009 at 6:10 am

  fasi dinu parchha tyo papi lai

 • 66. kasalst kirati  |  June 25th, 2009 at 9:31 am

  yesto aparadhhilai faashiko sajaya hunuparchha.

 • 67. Nepali Kancha  |  June 25th, 2009 at 12:41 pm

  Chala Tarer Nun khursani Lagau Rches Lai

 • 68. Junkiri  |  June 25th, 2009 at 12:46 pm

  I think this is not a rare case in Nepal. Such crimes have efficiently taken place in the name of politics. Day to day errand has become more difficult to every family. We don’t intend to reflect ourselves but merely copy others. Developments has been limited within the capital city but ironically has become more troublesome and chaotic. Other parts of the country has become “out of sight, out of mind”, who bothers!! Kidnapping, rape cases, robbery and other heinous crimes, to name a few would drastically increase due to un-employment, political un-rest and our govt. going towards oblivion. People with limited power-reach would steal enough for his daily bread but the bigger crimes by people with wider political reach. SUCH IS COMING OUT OF NEPAL. This is the true moment to come up in solidarity. Find the core reason behind crimes, elect people with dignity. . . .so many more / the list is endless.

  HOPE GOD BLESSES NEPAL’
  Junkiri.

 • 69. bikashthapa  |  June 25th, 2009 at 2:09 pm

  bahy

 • 70. damber gurung  |  June 25th, 2009 at 2:43 pm

  tyo hatyaralai tundikhelko khula manchma lagera duniyako samu jhundyayera mrityudanda dinu parcha.

 • 71. HeyRam  |  June 25th, 2009 at 3:08 pm

  She Looks Very Innocent Girl,Sorry about her!
  Yo manche lai Bulldoser Hannu Parcha!

 • 72. gta  |  June 25th, 2009 at 3:50 pm

  BIREN PRADHAN MUST BE HANGED IN PUBLIC……
  BIREN CHORE …….YO DESH CHOD……
  SADHAI KO LAGI………..
  TA JASTO MANCHALAI CHAI HELL MA JANU THIK CHA….
  U R NOT HUMAN BEING……..U R EVIL…….
  SAYD ANIMAL LA PANI YETI SARO GARDAINA HOLA……..
  MAY KHYATI SOUL REST IN PEACE IN HEAVEN……
  JAI NEPAL

 • 73. phoolmaya  |  June 25th, 2009 at 3:56 pm

  sala chor talai laaj lagdaina ha tyo chori ko umer ko haina ……..
  sala behora less ta ta talai

 • 74. nepal  |  June 25th, 2009 at 4:03 pm

  OEI BIREN BOKA……..TA AFU LAI KHUB HERO THANCHAS….. CHORI JASTO UMER KO KT LA MARARA………..KHUB TUKRA TUKRA…GARARA…….DIFFERENT …DIFFFERENT PLACE FYALARA…….KHUB THAHA PAUDAINA VANAKO THIESS HOLA….
  TARA…SAYAD TALAI THAHA THIYANA HOLA….SACHO KURA KAILA LUKDAINA……..BADAR….BOKA…..42YRS KO UMEER TALAI JAWANI LAGAKO…..TALAI TEAHER HARU NAAM NAI BADNAAM GARIS…..
  TA MORA LAI TA TUKRA TUKRA PARNU PARNA………..TERO VIHA VAKO CHAINA HO……..CHAINA VANA ABO TALAI KASLA GARDAINA…….BOKA……….MA VOLI NAI NPL AUDAI CHU….TALAI MARNU………
  OH GOD….PLZ KHYATI KO ATMA AAYARA…YO BOKA HAJAR TUKRA GARA RA MAROS…….ANI MATRA SHANTI HUNCHA…….BOKA BIREN

 • 75. KATE  |  June 25th, 2009 at 4:06 pm

  SALA BLOODY DIGUSTING ANIMAL . GO TO HELL RIGHT NOW.

 • 76. mamta gurung  |  June 25th, 2009 at 5:49 pm

  yestho manche lai ta dherai sajaya dinu parcha.kastho khal ko manche hola lagh pani nalaune

 • 77. bina gurung  |  June 25th, 2009 at 11:22 pm

  sala gada tyo teacher lai ta chala tarera nun khursani dalera bato ma nikalera sab le dhunga le hannu parcha ki kaso shati ho.
  teslai marnu parcha ani balla kyati ko attma le santi paucha.

 • 78. maha Dumba  |  June 26th, 2009 at 1:28 am

  aru sajaye kam hunchha jiundai gadnu parchha sale lai tyo pani khadal ma tauko tala parera sala danab
  ‘khyati ko atma ko chir santi ko kamana’

 • 79. maha Dumba  |  June 26th, 2009 at 1:32 am

  He Nepali Sarkar ani prasasan yehi ho Naya Nepal????????/////////////////////Turunta tyo Sala Biren nam ko dusta lai karbahi gar ani testo ghatna feri naghatos.
  khali kursi ko lov ma hunchha sapath khanu ta kohi lai sait najureko ra kohi le birseko hunchha neta haru dimag ma guhu bhariyako haru le naya nepal ma

 • 80. N.P.  |  June 26th, 2009 at 4:28 am

  Oh my god..
  what happen to that teacher…??? he should be hanged or shot dead. Nepal government have to be make a death penalty rules for such kind of peoples, if they are guilty.

 • 81. chhetra  |  June 26th, 2009 at 4:31 pm

  Yeslai ta 365 din samma ali ali gari yesko masu kati giddha lai dinu par6.

 • 82. Bharat Limbu  |  June 26th, 2009 at 5:15 pm

  aauta teacher bhayera yesto kasari garna sakeko?? yeslai ta tadpai tadpai marnu parcha. nepal ko system kamjor bhayekolai garda aja yesto ghatna haru dheari hudai cha. F**K nepal government.

  May her soul rest in Peace.

 • 83. lucas  |  June 26th, 2009 at 7:47 pm

  Nepal ko kanun sabaile aa-aafai janun.main kura ta nepal ko kanun paisa ma bikirakheko chha.paisa bhaye jasle jasto crime gare pani chhuteka chhan.so kanua kada hunu paryo ni mritudanda dine garema aparadh garne kam ali kam hudai janchha.tara Nepal ka sabai tauke harunai aparadhi chhan.

 • 84. k  |  June 26th, 2009 at 11:02 pm

  Give Them Deth Penalty

 • 85. SIRIS THAPA  |  June 27th, 2009 at 1:30 pm

  ma yo kura sunera jyadai marmaahat bhayeko chhu. khyati bahini timro aatma le santi paawos la.ani khyati ko aama buba lai euta kura anurodh garna chahaanchhu. hajur haru le tyo jyanmaara lai ek patak bhetera khyati ko jastai garera maaridinuhos, tara nepal a chor polish haru le teso garna ta didainan hola, tes maa polish haru nai milchha bhanne kura ta sabai nepali dajubhai didi bahini haru lai thahaa nai bhayeko kura ho.

  tyo jyan maralai tesai garera tukra tukra banayera sarbajanik sthan ma maridinupardachha.

  ye nepal ka naam maatra ka pardhanmanti , griha mantri ra polish haru timi haru ke herera basiraheka chhou. ke timiharu le khyati ko parents lai aba kasari naya dinchhou. tyo herdai jaanechha nepali harule la.

  tthank u .

 • 86. durgathapa  |  June 27th, 2009 at 3:24 pm

  teslai karbahi garnai parchha.

 • 87. kalpana gurung  |  June 30th, 2009 at 1:07 am

  ysto jangalilai ta phasi dinu parchha .

 • 88. Hen  |  July 5th, 2009 at 4:28 pm

  Pl concern party and Police Pls whow they kill khyati kill both of them same way according law cut peace and give to Jawala khel ZOO Animal so ( khyati cheer santi

 • 89. yuba raj grg  |  July 5th, 2009 at 4:40 pm

  neta ra police le sajaya dindaina ,baru jantale nai teslai tukra tukra pari jalayera marnu parcha

 • 90. niks  |  July 5th, 2009 at 7:12 pm

  boiling oil is the best for these kinds of criminal people to keep

 • 91. ram shrestha  |  July 5th, 2009 at 8:38 pm

  yesta hatyara haru lai hat katera desh nikala garne garnu parchha.ani matra yehan kanun ko dar hunchha natra yesto ghatana feri nahola bhanna sakindaina

 • 92. yam bahadur chaudhary  |  July 5th, 2009 at 10:30 pm

  teslai pani katera tukra tukra gurnu parcha

 • 93. chandra(hk)  |  July 5th, 2009 at 10:43 pm

  hang up in public area,may be can control next case

 • 94. jeevan subba  |  July 6th, 2009 at 12:14 am

  yesto ghatna ghatnuko mukhiye karannai fitalo kanuni bebasta ho yedi yasta manchheharulai mritu danda sammako sajaye hune ho vaye matrai pani yasta jaghanya aparadh ma kam authiyo vanne malai lagchha

 • 95. all nepali staff frm skidubai  |  July 6th, 2009 at 1:28 am

  we nepali guyz working abroad here are very devarsted to hear this sadden death of ms khayti…we wish her soul rest in peace..and the criminal should not b spared..he should b punished in such a way tht no one frm now onwards will ever dare to do these kind of inhuman act.if the goverment of nepal will not punish him cruelty then we guyz frm here abroad gonna come n will kill tht culprit.so we wish tht nepal goverment will punish him accordinly…PLZ NEPAL POLICE DONT LET THE CULPRIT FREE…
  SKIDUBAI GUYZ
  U.A.E

 • 96. Som  |  July 6th, 2009 at 3:06 am

  Hang him and make minimum 16 piece of body to get justice for innocent Girl Khyati,

 • 97. Rameshor Rai  |  July 6th, 2009 at 4:13 am

  YO APARADHI LAI KHUTTA MA CHHOTO KADAM HIDNA SAKNE KHALKO PHALAM KO SANGLO LAGAERA BATO BANAUNE KAM MA 10 BARSA LAGAUNE ANI TUDIKHEL MA LYERA HAJARAU MANIS KO AGADI JIUDAI TUKRA TUKRA PARERA NARKA PATHAE PANI KAMINAI HUNCHHA. ANI SABAI APAHARAN GARNE JATI LAI ESTAI NIEM BANUNA ANURODH GARDACHHU.

 • 98. Pal ( from uk )  |  July 6th, 2009 at 7:30 am

  All Teachers tighten up that murder shresta with iron strings, hold his body all the way round and put slowly 2 over the heavy fire. dont let him burn more half way part, then make his body 601 pieces with unsharpness knife in the middle of TUDIKHEL Ground. remember cut his weapon first and neck at the last. put it that picture in you tube.

 • 99. nimaesh badal  |  July 6th, 2009 at 12:12 pm

  yasto devil lai sidhai hang garinu parcha no excuse yastoo devil lai …..phyri phyri yasto news paddna napros …….yoo manchay aapradhi ho …yaslai saadam husayn jastai hang out banaieenu parcha….natra jail ma rakhanay aani kayhi years pachi nikalnay garnalay yoo devil lay phyri aarko lai pani yastai garna sakkcha …..sale yaslai ta ma sidhai khukurilay katidinchu ……

 • 100. shiva  |  July 6th, 2009 at 1:25 pm

  Admin Ji Namaste !!!
  Balatkar chahi gareko hoina hola kinaki aru news siteharule arkai lekheka chhan ::::
  Yo chorlai(biren) ta Fansi dinuparchha !!!!

 • 101. Asha pariyar from kuwait  |  July 6th, 2009 at 1:46 pm

  yesta ghatana ghatnu ko mukhe karan fitalo kanun ra arko berojgarita pani yek ho yes tarfa sarkako dhiyan janu Abasekta dekhinchha balatkari ra hatiyara lai fasi samma ko sajaye hunai parchha vanne malai lagchha

 • 102. yembir  |  July 6th, 2009 at 2:06 pm

  hatyaralai lamo dorima badhera gariko pachhi sadakma ghisarne ani sabaile ek ek dhungale hirkakaundai dui tin din lagaera marna parchha publicma, ani arule tyasto apradhko sahas garna nsakos

 • 103. arjun  |  July 6th, 2009 at 3:21 pm

  oh my good yesto apradhi manchhe lai jiudo chadne haina yeslai pani tesarinai katera marnu parchha. jaseri khayati ko 8 tukra paryo yesko ta 100 tukra pare ra katnu parchha ,bastab ma nepal ko kanoon sarai khattam chha yesta apradhi lai pani jiudo rakchhan kina ? nirdos manchhe lai aparahan garera hatya garne akhir kina ? yesto apaharan garne byakti haru lai ta fhasi ko sajaya hunu parchha natra yesta apradhi aru pani huna sakchha . ki kaso???? kunai pani halat ma yo manchhe lai jiudo na chhadnu hola hai daju bhai ho..

 • 104. purna gurung  |  July 6th, 2009 at 5:13 pm

  ahama lagcha santiko desh nepalma yeto mutu nai chiso hune khalko ghtna haru sunda afnai techer bta yesari sutudentko hatya hu ncha bane aba ka hamra bhai bahini haru le kasari jibanko yatra taya grne ?yesta teache lai ta jiudo chadna hudaina aslai pani tadapayera fashiko sajaye diya pachi hatnu hudaina ani arko sathi lai pani testai nai gari barti bada tada purayunu parch
  ta ki aba yesto ghatna feri na aos

 • 105. nepali ko chhora  |  July 6th, 2009 at 11:07 pm

  teslai pani 200000000pis pari katnu parchha.

 • 106. Bimal Malla  |  July 7th, 2009 at 9:02 am

  I didn’t get it.What the hell is going on in my country.It’s real sad to hear diffrent crime story every other day.Comman guys grow up and stop all thoes bad things.

 • 107. MAS  |  July 7th, 2009 at 12:11 pm

  Pradha lai turantai karbai garnnu parchha jun karbai li tes ko pani
  tesai nai mirtu hos
  nabhaye teslai hamro janta ko force le chadne chaina youth janta

 • 108. Prem Gurng (Bangkok)  |  July 7th, 2009 at 2:37 pm

  Biren lai sabai ko agadi tukra tukra garnu parch ta ki next tima aru easto nahus bhana ko lagi

 • 109. khagendra  |  July 7th, 2009 at 5:49 pm

  yeslai bistarai bistarai garera yeslai pani marnu parchha.navhay khulamanch ma lagera sabaiko samune fasi dinu parchha.

 • 110. bedana  |  July 8th, 2009 at 11:56 am

  yaslai kanunle kunai sajaya dinu sakdaina yaslai ta jantale nai sabai milera sajaya dinu parchha.yasto rakchhashlai samajma banchna dinu hunaa yo samajma basnu layakko manchhe hoina tasaile yasle pani sajay mautnai hunu parchha

 • 111. kaji  |  July 10th, 2009 at 12:27 pm

  thia case is similer to mis nisha gurung is’t it yo goru lai ta 8 tukra hoina 8000 thousend tukra banayer nepalko harek jilla ma lager photo sahit chok chok ma ghundayunu parcha ki kaso ho aam nepali jantaharu yesko giraftarko lagi nepal police lai tholo dhannebadh chha.

 • 112. sabs  |  July 10th, 2009 at 3:00 pm

  narakma pani thau napaune esto papi nich manchelai jiudae ma kati kati rahnu parcha malai maridinu vanda pani tadpai tadpai rakhera jab sama khyati ko pariwar le adesh diddaina tab samma rakhera paridinu parcha

 • 113. sabs  |  July 10th, 2009 at 3:04 pm

  narakma pani thau paudaina yo papi nich,rachesh le eslai ta falamko tato rat le ghochi ghochi rhnu parcha hat haru tukra tukra pari khan naddi nadi rakhnu parcha , esto garera rakhda malai maridinu vanda pani tadpai tadpai rakhera jaba samma khyati ko priwar ko adesh audaina tab samma rakhera ani matra eslai marnu nai parcha

 • 114. PANCHA THALANG (MALAYSIA)  |  July 10th, 2009 at 6:16 pm

  TYASTO KISIMKO GHATNA DOHORIN NADIN FASIKO SAJAY HUNU PARCHHA.

 • 115. RAMESH LAMA[LAKPA]MALAYSIA  |  July 10th, 2009 at 6:22 pm

  chor fataa lai fasiko sajaya dinu pacha natra fari babal machau cha. thanks

 • 116. RAMESH LAMA[LAKPA]MALAYSIA  |  July 10th, 2009 at 6:22 pm

  chor fataa lai fasiko sajaya dinu pacha natra fari babal machau cha. t
  hanks

 • 117. sagar  |  July 11th, 2009 at 3:05 am

  yeslai ta goli hani fasi samma dine bebasta garnu parchha haina vane hamro nepal ko bikirti aajha failiyera janchha teskaran yeslaai sidhai goli hani fasi dinu parchha .

 • 118. suraj malla  |  July 11th, 2009 at 7:54 pm

  Esto Harami Janawar Lai Mirtudanda nai Dinu Parchha.Hami Nepali Daju Vai Ek Vaera Es Janawarlai Yo Sajae Dinuparchha.

 • 119. raju poon(pokhara rambazar)  |  July 12th, 2009 at 2:21 pm

  yeslai tadpayera chirera marnu parchha . sarkarle ke aalu herera baseko. vaasan matrai chhatera hudaina mulako sag haru.

 • 120. raju poon(pokhara rambazar)  |  July 12th, 2009 at 2:30 pm

  ma khyati ko punamjanmako lagi gad mathi hat joddachhu. ra khuatiko hattya ko samabedana gardai unko pariwar mathi aaudo dinharumahappy ko laharharu chawos.god bless you.

 • 121. rupa  |  July 12th, 2009 at 11:04 pm

  hey god yasto manchhe lai t kada vanda kada kanun banai fashi dina nai thik huncha natra pheri pani yasto yastai ghatana haru tapai hamima dohorina sakchha pleaseee

 • 122. ramwagle  |  July 14th, 2009 at 2:02 pm

  yesto mancha lai ta life jall halna parcha hamro dash ko neyam pane change garna parcha idnap garna lai ajaben jall rakhna parcha

 • 123. Bal Bahadur  |  July 14th, 2009 at 3:57 pm

  malai asto kura sunnu parda dheri runa maam lagyo k garni harek manche ko karam aakai na huni raichha, yo dukha bhanda pani dukha ko kura ho tyo teacher lai ta gindagi bhari kukur sanga rakhera kukur ko khana dinu yashlai chodnu hudaina tyo gunda aapradhi lai mero tarfa bata bhannu kehi chaina yashilai tadpai tadpai marnu nai besh hun6 ani matra bichara khayati sherestha ko aatma le santi pauchha. ani yashlai 365 tukra banunu balla marnu. Bal Bahadur ahile kuwait bata

 • 124. krishna pun  |  July 17th, 2009 at 11:06 pm

  yesto ta ticher hunchan ani student le kasto gan lene ho kunny

 • 125. rabin  |  July 17th, 2009 at 11:31 pm

  yeslai bicha bazar ma aago lagayera marnu parcha ….

 • 126. Damber  |  July 18th, 2009 at 2:46 am

  must have to punish that criminal.

 • 127. ram grg  |  July 18th, 2009 at 12:15 pm

  netaharu lai nai pahila marnu par chha

 • 128. bharat rahul  |  July 18th, 2009 at 4:12 pm

  sala aapradhelai 2hat ra 1 khutta katera ratnaparka ma tagayara mare mattra desle kunai naulo cekha pauthyo ke ma pardhanmantri bhako bhaya aslai phase deyara naya kanuna banauthe.

 • 129. Rakesh  |  July 18th, 2009 at 8:13 pm

  No body knows who is he ?? If he is a human being then how did he dare to kill an innocent girl who was like his daughter. What was the fault of Khyati ?? He should have thought about his daughters while doing this crime. If somebody else has done the same thing to his daughters as he did to Khyati, how did he feel ??. He is a coward.. He should be hanged upside down in a public till death. He should not be excused. Otherwise the soul of Miss Khyati will not remain in peace. The law and order of Nepal should be so strict that no one will dare to do this kind of crime in future.

 • 130. suraj malla japan  |  July 18th, 2009 at 9:25 pm

  Namaskar sabai Des;Bides Ma Rahanu Vaeka Nepali Daju Vai Didi BahiniHaruma. Esto Dardanak Ghatana sunnu Parda Yo Hamro Mon Santa Saga Basna MandainaRa.Basna Pani Chahadainau.Tes Karan Hami sabaile Yek Vaera Esta Danav Lai Sathai Esta Danav Lai Sath Dine Nepal Sarkar ko Hasthi Haru Lai Aba Hamilenai Karbai Garnu Parne Din Sathai Samae Aeko Cha.Eskaran Edi Sarkar ko Tarfa Bata Karbai Navae.Hamilenai Esta Danav Lai Mirtudhanda Dinu Parchha.Jabasamma Esta Danav&Janawar ko Ante Hudaina Taba Samma Yo Hamro Sundar Nepalma Santi Hudaina.

 • 131. Bidur  |  July 19th, 2009 at 1:59 am

  Nepal is being bad day by day. The country need some ammend on law and it should be inserted capitla punishment not only for killer. Moreover, the punishment should be implemented to our political leaders, corrupted civil servants, judges and other notorious pesons as well.

 • 132. SULSULE kira  |  July 19th, 2009 at 10:47 am

  kehi barsa pachhi polis le money eat garera chhodi halcca, k maja…..so sad

 • 133. GOBINDA KANDEL  |  July 19th, 2009 at 12:55 pm

  TYO APARADHI LAI TA KUNAI PANI HALATMA 6ADNU HUNNA.SATHAI MERINA LAI PANI.MAN6E BHAYER MAN6E KO BEHAVIOUR NAGARNE PASU LAI FASI KO SAJAYA DINU PAR6.

 • 134. Rakesh  |  July 19th, 2009 at 9:42 pm

  He has done a very good job, So he may awarded highest gallantry awards like ‘PARAMVIR CHAKRA, VICTORIA CROSS AND GORKHA DAKSHIN VAHU'’. And should be hanged upside down till death in public.

 • 135. sudhir  |  July 21st, 2009 at 9:07 pm

  yo sali lai ta fasi naidinu parchha6

 • 136. sudhir  |  July 21st, 2009 at 9:07 pm

  yo sali lai ta fasi naidinu parchha6

 • 137. kusal  |  July 21st, 2009 at 9:41 pm

  simply hang to him.show live from neapal tv.so like him black ship will stop that anymore.

 • 138. saroj  |  July 24th, 2009 at 7:45 am

  k ho patrika haru pani merina shrestha ko photo chaina ta .kina ho yasto careless ni ki net ma matra na dekha ko

 • 139. nirmal gurung  |  July 24th, 2009 at 8:31 pm

  It is been too late. make his devil body into hundred pieces by knife and give to his house. Death penalty is not enough for such culprit person . thanking to police team for arrest ghost people. Finally,we would like to wise late Miss khayati ‘May God bless and keep her soul rest in peace’ . From -Nirmal gurung and lot nepalese in LIBYA-North africa.

 • 140. gurung  |  July 25th, 2009 at 3:53 am

  yo man haru lai faci dinu base huncha.

 • 141. amrit grg ,hk  |  July 25th, 2009 at 4:37 pm

  nepal ma sajaye ko kami chha .ahile halma dherai apaharan markat bhai raheko chha.nepalma pani arab country ko jasto punishment like kunai ktm ko famous place like tundikhel ma lagera live tv broadcast ra live radio ma dekhaundai ,sunaudai sabai ko agadi pahila hand ani leg below knees , pachi pheri arms pachi knees bhanda matthi thigh gardai sabai parts tadpai tadpai katdai at the end tauko kate matra nepal yasto ahile bhairaheko apaharn ,rape kanda ra sabai kubwabhar haru hatthyo ki .

 • 142. lilmagar  |  July 26th, 2009 at 8:39 pm

  hey bhagawan yu k sunnu pareko hamro nepal ma yu k hudai cha.bhagwan nepali jantako rakchaya garnus ani sunus sabai nepali haru yesto galti birsera pani dimag ma nalinu hola.belai ma buddi puraunus bhanna chahanchu.

 • 143. prabin magar  |  July 27th, 2009 at 4:10 pm

  tes gada lai marnu parchha arkako giban barbad parne chor lai goli hannu parchha fasi dine ho bhane hamro nepal ma yesto feri dohoridaina kam garera paisa kamauna parchha arkako lutera kosailai hun chha

 • 144. prabin magar  |  July 27th, 2009 at 4:13 pm

  hamro deska neta police ta chor ho kehi gardaina janta ko herbichar gardaina kina hunchha sala kukur gada neta ra police janta lai afno giban koile khatam hunchha thachoina bigok chha nepali janta lai

 • 145. toingso yakthungba  |  July 28th, 2009 at 6:35 pm

  jastalai tyastai kater puri dinu parchha adalat ra jail lager ke kam .

 • 146. karki rudra  |  October 6th, 2009 at 2:32 am

  yo biren bajeyalai duita hat katera khuta ma badera truk le kichnu parcha ani matra nepali ko k he santona milna sak 6.

 • 147. PRALAHAD PARIYAR  |  October 7th, 2009 at 7:10 pm

  teslai means biren lai dobato ma lagera fasi dinu parcha ani yuo merina lai chahi jiban vari nai kalo kothi ma banda garnu parchaani matra khyati ko aatma lai santi milcha ra vagwan lay khyati ko sampurna pariwar lai dhairyadharan garne sakti pradan garun

 • 148. BABURAM KHANAL  |  November 22nd, 2009 at 3:26 pm

  M SARKAR MA BHAYA KO BHAYA TA BIREN LAI MIRTU DHANDA KO SAYAJA DINTHAYA THARA K GHARNI NETA LA DES DAMAGE BHANA YO

 • 149. kandel  |  November 19th, 2010 at 11:53 pm

  sut be him fase chor kukur sala

 • 150. leebang shivraj  |  November 20th, 2010 at 3:42 am

  By gone is by gone. at present how to punish this crueal man.????.in future no one should dare like such type of crime.

 • 151. tekhari neupane  |  March 6th, 2011 at 12:58 pm

  yo danab lai jalma rakhee partek denko 3 time gou ra pesab khuwounu parcha jabthak yo mardaina dubai saithan haru hun yastha pane yo nepalma janmaka raichan ha seba parvhu aba yastha kechak haru la yo nepalma janma naleun parmathma seba seba seba becheree ko athmala santhe pawos

 • 152. naru thapa  |  March 7th, 2011 at 12:46 am

  yasto manchhelai phasi dinunai ramro

 • 153. Jeevan Khulal  |  April 5th, 2011 at 12:46 am

  yasti apraadhi lai ta sidhai faasi dinu parchha

आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोस् / Leave a Comment

जरुरी सूचना...
- प्रतिक्रिया लेख्दा कृपया सभ्य भाषाको प्रयोग गर्नुहोला।
- असभ्य र आपत्तिजनक शव्दहरु प्रयोग गरिएको प्रतिक्रियालाई स्थान दिइने छैन।
- यदि नेपाली युनिकोडमा लेख्न चाहनुहुन्छ भने गूगल रोमन टु युनिकोड मा गएर टाइप गरेपछि कपि गरेर तलको कमेन्ट बक्समा पेस्ट गर्नुहोला।

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


नेपाली समयः -

पशन तमू @ Twitter

Hong Kong Weather

Subscribe to our videos!


Calendar

April 2019
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Most Recent Posts

Most Popular in November, 2010

Most Popular Posts

More news....