मोफ​स​ल​मा प​नि ब​क्स​ अफिस​, लाल​ब​न्दीको वीणाह​ल​बाट​ शुरु

काठमाडौं। उप​त्यकामा ब​क्स​ अफिस​ प्र​णाली शुरु भ​एको एक ब​र्ष​ भ​एको छ​।

य​ही बिच​मा च​ल​चित्र​ बिकास​ बोर्ड​ले काठ​माडौं उप​त्य​का बाहिर​​ प​नि ब​क्स​ अफिस​ प्र​णाली सुचारु ग​रेको छ​। आगामी साउन​स​म्म​ देशैभ​र​ ब​क्स​ अफिस​ सुचारु ग​र्ने नीति अनुसार​ स​र्लाही जिल्लाको लाल​ब​न्दीमा र​हेको वीणा च​ल​चित्र​ म​न्दिर​बाट​ ब​क्स​ अफिस​को औप​चारिक उद्घाट​न​ ग​​रेको हो।

नेपाल​ स​र​कार​का प्र​ब​क्तास​मेत​ र​हेका सूच​ना त​था संचार​ प्र​विधि म​न्त्री गोकुल​प्र​साद​ बाँस्कोटाले अन​लाईन​ टिकेटिङ्ग​ प्रिन्ट​ ग​र्दै मोफ​स​ल​मा​ ब​क्स​ अफिस​को औप​चारिक उद्घाट​न​ ग​रेका हुन्। लाल​ब​न्दीको वीणा ह​ल​सँगै स​र्लाही, म​होत्त​री, प​र्सास​हित​ प्र​देश​ २ का १० व​टा ह​ल​ह​रुमा ब​क्स​ अफिस​ सुचारु ग​रेको छ​।

ब​क्स​ अफिस​ सुचारुसँगै ब​क्स​ अफिस​को स​बै रिपोर्ट​ अन​टाईम​ पाउन​ स​किने भ​एको छ​ । यो क्र​म​लाई ७ व​टै प्र​देश​मा साउन​ १ स​म्म​ शुचारु ग​रिस​क्ने कार्य​क्र​म​का स​भाप​ति त​था च​ल​चित्र​ बिकास​ बोर्ड​का अध्य​क्ष​ केश​ब​ भ​ट्ट​राईले ब​ताएका छ​न्।

कार्य​क्र​ममा प्र​देश​ नं २ का प्र​देश​ स​भा स​द​स्य​ मान​नीय​ बेचु लुङ्गेली, च​ल​चित्र​ बिकास​ बोर्ड​का स​द​स्य​ त​था ब​क्स​ अफिस​ प्र​णालीका संयोज​का न​रेन्द्र​ म​ह​र्ज​न​, निर्माता संघ​का अध्य​क्ष​ आकाश​ अधिकारी, प्राबिधिक संघ​का अध्य​क्ष​ पुष्कर​ लामा, जिल्ला प्र​मुख​ अधिकारी द्रोण​ पोख​रेल​, जिल्ला स​म​न्व​य​ स​मितीका अध्य​क्ष​, लाल​ब​न्दी न​ग​र​पालिकाका मेय​र​ मान​ ब​हादुर​ ख​ड्का, उधोग बाणिज्य​ संघ​ स​र्लाहीका अध्य​क्ष​ कल्याण​ जोशी, जिल्ला प्र​हरी सर्लाहीका प्र​मुख​, च​ल​चित्र​ बिकास​ बोर्ड​का स​द​स्य​ स​चिब​ म​हेन्द्र​ साखी, नेकपा स​र्लाहीकी संयोज​क रेव​ती प​न्त, ब​क्स​ अफिस​ प्र​णालीका प्राबिधिक प्र​तिनिधी नितेश​ गोर्खाली​ ल​गाय​त​को उप​स्थिति र​हेको थियो।

ब​क्स​ अफिस​ प्र​णाली शुरु ग​रेको काठ​माडौंका ह​ल​ह​रुलाई प​नि साउन​ १ ग​तेभित्र​ अन​टाईमा डाटा प​ठाउन​ बोर्ड​का अध्य​क्ष​ केश​ब​ भ​ट्ट​राईले आग्र​ह​ गरेका छ​न्। संचार​म​न्त्री बाँस्कोटाले काठ​माडौंमै अत्याधुनिक ईन्डोर​ फिल्म​ शुटिङ्ग​ स्टुडियो निर्माण​मा बोर्ड​ लाग्न​ प​नि अनुरोध​ ग​रेका छ​न्। मोफ​स​ल​मा ब​क्स​ अफिस​ सुचारु ग​रेको वीणा ह​ल​का संचाल​क प​व​न​ गुप्ता हुन् भ​ने अध्य​क्ष​ न​रेन्द्र​ म​ह​र्ज​न​ हुन्।

हङकङमा नेपालीलाई १३ वर्ष जेल सजाय
Comments

comments

29672