महावीर पुनले किन बेच्दैछन् आफ्नै पदकहरु ?

राष्ट्रलाई आवश्यक प्राविधिक जनशक्ति र प्रविधि निर्माण गर्दैै विकास अभियानमा लाग्न राष्ट्रिय अविष्कार केन्द्र गठन गरेका सामाजिक अभियान्ता महावीर पुनले आफुले पाएका राष्ट्रिय अन्तर्राष्ट्रिय पदक विक्रीमा राखेर नौलो तरंग ल्याएका छन्।

आविष्कार केन्द्रमार्फत नयाँ योजना तय र प्रविधित उपलब्धि हासिल गर्न लागिपरेका महाावीर सरकारसंग आवशयक सहयोगका लागि हारगुहार गरेर थाकेपछि सर्वसाधरण नेपाली संग पैसा बृद्धि र समयको सहयोग माग्दै आएका छन्।

देश विदेशमा रहेको नेपाली हितैषीको स्वैच्छिक महादानबाट केन्द्रमा ४ करोड रुपैयाँ जम्माा भईसकेको छ। महावीर सेन्टर फर नेपाल कनेक्सनको ठमेलस्थित क्याफेमा शनिवार उनले भने यही अभियानमा थोरैतिनो आर्थिक भरथेग होस भनेरै आफूले पाएका पदक विक्रीमा राखेको हुँ। कान्तिपुर दैनिकमा खबर छ।

Comments

comments

Trending Now : उपचार सफलतामा नेपाल अगाडि, निको भए ७२ प्रतिशत कोरोना संक्रमित...
18107