बन्ने भो नेपाली चलचित्र “वास्तव”

भोला सुवेदी / एचकेनेपाल डट कम –
नेपाली कथानक चलचित्र “वास्ताव”को शनिबार एक कार्यक्रमका बीच निर्माण घोषणा गरिएको छ।

राजधानीको अनामनगरस्थित युनिएन हाउसमा चाचित्रको युनिटले चलचित्रको निर्माण घोषणा गरेका हुन्। सामाजिक कथा र व्यथामा आधारित रहेर निर्माण हुने यस चलचित्रलाई कुशल निर्देशक निरज घिमिरेले निर्देशन गर्ने भएका छन् भने चलचित्रमा मुख्य सहायक निर्देशन भने संचारकर्मी प्रणप सुबेदीको रहने छ।

चलचित्रलाई गोपाल ब स्याङ्त्याङले प्रस्तुत गर्दै छन्। हेटौडा, पोखरा, मुडे र काठमाडौका रमणीय स्थानहरुमा छायांकन गरिने यस चलचित्रमा नायक बिरेन डिसी, आयुष रिजाल, नायिका गरिमा पन्त,उत्तम खड्का, सुनिल दत्त पाण्डेलगायतकाको अभिनय रहने छ। चलचित्रमा टंक बुढाथोकी र मनोज राज भण्डारीको संगीत रहेको छ। ४ वटा गीत रहने यस चलचित्रमा एउटा आईटम गीत पनि रहेको छ। चलचित्रमा पवन गौतमको छायांकन र हिमाल केसीको द्वन्द रहने छ। कुल ४ वटा फाइट चलचित्रमा रहने छन्। ४० लाख भन्दा बढीको लगानीमा निर्माण हुने यस चलचित्रको निर्माण अबधि भने करिब ३५ दिनको रहने छ।

हङकङमा नेपालीलाई १३ वर्ष जेल सजाय
Comments

comments

1758